parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIREYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN TANITIMI

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TALEP EDİLEN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN PROJELENDİRİLEREK YAPILAN EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HİZMETE GİRMEDEN ÖNCE PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNE TANITILMASI İÇİN 03 MART 2018 TARİHİNDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN TANITIM ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. TOPLANTIYA PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. ŞAHİN ATUĞ, SN. ALİ ODABAŞ, SN. İLKER ÖZGÜN VE SN. ŞABAN ÖZAKIN,  DENETİM KURULU ÜYELERİ, KONUT ALANINDA BULUNAN SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ İLE BLOK YÖNETİCİ VE DENETCİLERİ, GÖLBAŞI BVELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN KATILMIŞLARDIR.GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY; GÖLBAŞI’NA YAPILAN HİZMETLERLE İLGİLİ BİLGİLER SUNMUŞ VE ‘’ TOPLU KONUT İADERESİ TARAFINDAN YAPTIRILARAK HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLEN PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK, SOSYAL HAYATI CANLANDIRACAK VE ÖZELLİKLE BİR ÇOK KONUDA KÜLTÜREL HAYATA YENİ BİR NEFES KAZANDIRACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN YÜZDE 95 NİN TAMAMLANMIŞTIR. TÜM KONUT SAKİNLERİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP BULACAĞI AİLE YAŞAM MERKEZİNDE; YÜZME HAVUZU, KONFERANS SALONLARI, TOPLANTI SALONU, KAFETERYALAR, SAUNA, DÜĞÜN SALONU VE BİR KATINDA DA HER YAŞA HİTAP EDECEK KÜTÜPHANE OLACAKTIR. ‘’ DİYEREK 2/3 AY SONRA HİZMETE ALINACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HAYIRLI OLMASI TEMENİSİNDE BULUNMUŞTUR.

TOPLANTIDA KONUŞAN GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN İSE; ‘AK PARTİ OLARAK SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN İFADE ETTİĞİ GİBİ HALKA HİZMET HAKKA HİZMET BİZİM DÜSTÜRÜMÜZ HALİNE GELMİŞTİR. BENDE BİR PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNİYİM. SN. BAŞKANA BU HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. AK PARTİ OLARAK HEM TÜRKİYE GENELİNDE VE GÖLBAŞINDA BU AZİZ MİLLETİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLERİN TESPİTİ, YAPILMASI VE HİZMETE SUNULMASI BİZİM EN TEMEL GÖREVLERİMİZDENDİR. ONON İÇİNDİR Kİ İKTİDARDA OLDUĞUMUZ SÜRE İÇERİSİNDE BU HİZMETLERİMİZ BU NECİP MİLLET TARAFINDAN KABUL GÖRMÜŞ VE BUDA SEÇİM SANDIKLARINA TAŞINMIŞTIR. SİZLERİN DESTEĞİ VE BİZLERİN AZİMLİ ÇALIŞMALARIMIZLA DAHA NİCE GÜZEL HİZMETLERİ BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINLARDA DA HAYATA GEÇİRECEĞİZ, HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE; BU HİZMETLERDEN DOLAYI SN. DURUAY’A VE SN. BAŞKAN NEZNİNDA KATKI SUNAN GÖLBAŞI BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. SY. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’TOPLU KONUT SAKİNLERİ OLARAK ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKININ BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI, PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN ANKARA EVİNİN TOPLU YAPIYA DEVRİ KONUSUNDA GEREKLİ ÇALIŞMALARIN BAŞLATILMASININ, PARK ALANLARININ BAKIM VE ONARIMLARI İLE GÜVENLİĞİNİN BİR AN ÖNCE SAĞLANMASININ, KONUT ALANI İÇERİSİNE HALK EKMEK KAFETERYASI İSTEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK BUNDAN SONRA DA ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERİN SİTE SAKİNLERİNİ BEKLEDİĞİNİ’’ İFADE ETMİŞTİR.

TOPLANTI SONUNDA SN. FATİH DURUAY VE SN. SELİM AKCEYLAN TARAFINDAN SİTE SAKİNLERİNDEN İSTEKLERİ ALINMIŞ VE AİLE YAŞAM MERKEZİ GEZİLMİŞTİR.  


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ