parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIRPARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE ÇÖZÜM BEKLEYEN KONULAR

 

 ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI

1-) İMAR PLANINDA P15 OLARAK YER ALAN ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI SONUNDA VE YILDIZ CAMİ BATISINDA BULUNAN ALANIN TESFİYESİNİN YAPILARAK PARK HALİNE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ.

2-) KONU PARKIN SONUNDA (KUZEY) BULUNAN VE ŞEHİDİMİZİN İSMA YAZILI KAİDE DEFORME OLMUŞTUR. TAMİR VE TADİLATINA İHTİYAÇ VARDIR.

3-) PARK ALANININ GÜNEY VE KUZEY TARAFLARINDA BULUNAN SPOR TESİSLERİ İŞLETMEYE AÇILMADIĞINDAN BURADA BULUNAN YAPILAR METRUK HALE GELMİŞ VE KONUT SAKİNLERİNİN ÇOCUKLARINA YÖNELİK TEHDİTLER İÇERMEKTEDİR. BU ALANLARIN YASAK MADDE KULLANICILARI VE SATICILARI TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLGİLERİ ALINMAKTADIR.

4-) GÖKSU SOKAK KENARINDA BULUNAN VE 5 ETAP SİTE SAKİNLERİ TARAFINDAN KULLANILAN PARKIN AYDINLATMA LAMBALARI YANMAMAKTADIR. MÜTEAHHİD DEFALAR İLGİLİ BİRİMLERE İLETİLMİŞ OLMASINA RAĞMEN ÇÖZÜM ÜRETİLEMEMİŞTİR.

5-) ÖZELLİKLE ÇALIŞMAYAN EV HANIMLARININ GÜN İÇERİSİNDE ÇOCUKLARI İLE ÇAY İÇEBİLECEKLERİ, HAFTA SONLARI AİLECE HOŞ VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ SOSOYAL ALANIMIZ YOKTUR. BUNAN İÇİN;

            A-) ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE KİMLER TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLİNMEYEN ANKARA EVİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİ OLARAK KULLANILMAK ÜZERE TAHSİSİ; ÖNÜNDE BULUNAN ALANIN BU ETKİNLİKLER İÇİN KULLANILMAK ÜZERE DÜZENLENEBİLİR.

            B-) DAHA ÖNCE HALK EKMEK TARAFINDAN YER TESPİTİ YAPILAN ALANA YAPTIRILACAK OLAN KAFETERYA SİTE SAKİNLERİNİN GÜNLÜK YAŞAMLARINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR.

6-) KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN 3 ADET PARKIN EMNİYETİNİN SAĞLANMASI VE SAKİNLERİN HUZUR İÇERİSİNDE BU ALANLARI KULLANMASI İÇİN GÜVENLİK EKİBİ TAHSİSİ UYGUN OLACAKTIR.