parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI YALANINI KINIYORUZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULUNUN RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

PARK EYMİR KONUTLARININ DEĞERLİ SAKİNLERİ; RAHMET VE BEREKET AYI OLAN BİR RAMAZAN AYINI DAHA BİTİRMEK ÜZEREYİZ. BİR ÇOK MESAJLA DOLU OLAN BU AYDA BİN AYDAN DAHA HAYIRLI DİYE MÜJDELENEN KADİR GECENİZİ TEBRİK EDER, HEPİMİZE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM.
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ BİR SEÇİM İLE GÜVEN TAZELEMİŞ VE TÜM ENERJİMİZ İLE KALDIĞIMIZ YERDEN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ. YENİ BİR DÖNEME RAMAZAN AYI İLE BAŞLAMAK ALLAHIN BİR LÜTFU DİYE DÜŞÜNEREK, BİRLİKTELİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK, DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞMAK VE KONUT ALANIMIZLA İLGİLİ TARAF OLAN TÜM KURUM/KURULUŞLARLA YENİ PROJELER ÜRETMEK, SIKINTILARI ÇÖZMEK İÇİN BİR TAKIM ETKİNLİKLERİ HAYATA GEÇİRDİK.
BUNUN İÇİN DE YENİ DÖNEMDE GÖREV ALMIŞ SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU BAŞKANLARINE GÖLBAŞI BELEDİYESİNCE VERİLEN İFTAR PROGRAMINDA BULUŞARAK İSTİŞARELERDE BULUNULMUŞ VE YENİ DÖNEMDE  GÖREV ALMAYARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULUNDAN  AYRILAN ARKADAŞLARA HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİLEREK, YAPTIKLARI HİZMETLERİN ANISINA PLAKET  VERİLMİŞTİR.

 

 

BAŞLANGICI RAHMET, ORTASI BEREKET VE SONU GÜNAHLARDAN KURTULUŞ VESİLESİ OLARAK MÜJDELENEN RAMAZAN AYINA KAVUŞMUŞ BULUNUYORUZ. RAHMET VE BEREKET AYI OLARAK TANIMLANAN, ONBİR AYIN OLARAK ÖVÜLEN RAMAZAN AYININ PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE, TÜRK MİLLETİNE VE TÜM İNSANLIĞA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLER, SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUK İÇERİSİNDE BAYRAMA KAVUŞMANIZI DİLERİZ.
 
AYGÜN ÜNLÜ 
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 5 İNCİ ETAP SAKİNLERİNE HAYIRLI OLSUN

 

PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE, 5 İNCİ ETAP BÖLGESİNDE BULUNAN YÜRÜYÜŞ YOLU VE PARK AYDINLATMA ÇALIŞMALARINDAN GÖRÜNTÜLER. 5 İNCİ ETAPTA İKAMET EDEN TÜM KOMŞULARIMIZA HAYIRLI OLMASINI DİLER, SAĞLIK VE ESENLİK İÇERİSİNDE KULLANMALARINI TEMENNİ EDERİZ.

  

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

DÜNKÜ GÖRÜNTÜLER

 

 

BUGÜNKÜ GÖRÜNTÜLER

 

 

    BAŞSAĞLIĞI 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI DENETİM KURULU ÜYESİ VE 113129 ADA YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. HÜSEYİN EKEN’İN EŞİNİN BABASININ VEFATINI DERİN ÜZÜNTÜ İLE DUYDUK.

 MERHUMA ALLAH’TAN RAHMET, EKEN VE AİLESİNE VE TÜM SEVENLARİNE SABIRLAR DİLİYORUZ. MEKANI CENNET OLSUN.

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

SİYASİ ZİYARETLER 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE TEŞKİLATI VE GÖLBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNİ ZİYARETLERİ.

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE TEŞKİLATI VE GÖLBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNİ ZİYARETLERİ.

 

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI VE GÖLBAŞI BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNİ ZİYARETLERİ.

GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİSİNDE TEMSİL EDİLEN SİYASİ PARTİLERİMİZİN İLÇE TEŞKİLATLARI VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNİ ZİYARET EDEREK, KONUT ALANIMIZDA YAŞANILAN SORUNLARI DİNLEMİŞLER, ÇÖZÜMLERİ KONUSUNDA KATKI SAĞLAYACAKLARINI İFADE ETMİŞLERDİR.

 ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. OSMAN KARAASLAN’A VE İLÇE TEŞKİLATI İLE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE, 

 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN’A VE İLÇE TEŞKİLATI İLE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE, 

 CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. BÜLENT ELİKESİK’E VE İLÇE TEŞKİLATI İLE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE,

 PARK EYMİR TOPLU YAPI SAKİNLERİ ADINA GÖSTERDİKLERİ DUYARLILIK VE NEZAKETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

                                                                                                                                                                                               AYGÜN ÜNLÜ

                                                            YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

İLK YARDIM KURSU

 

PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE YAŞAYAN YAKLAŞIK 30.000 BİN İNSANIMIZIN CAN GÜVENLİĞİNDE FARKINDALIK YARATMAK, AMBULANSI DOĞRU YÖNLENDİRME, 112 ACİL SERVİS PERSONELİ GELİNCEYE KADAR HASTAYI HAYATTA TUTABİLMEK İÇİN YAPILABİLECEKLERLE İLGİLİ OLARAK, GÖLBAŞI KAYMAKAMLIĞININ UYGUN GÖRÜŞÜ VE İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN KATKILARI İLE SİTE ÇALIŞANLARINA YÖNELİK İLK YARDIM KURSU PLANLANMIŞ, 20 NİSAN 2017 PERŞEMBE GÜNÜ 3 GRUP OLARAK KURS HİZMETİ TAMAMLANMIŞTIR.

PLANLANAN KURSA YOĞUN KATILIMIN SAĞLANMASINDA GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTEREN VE BİZATİHİ PERSONELİ YÖNLENDİREREK BİRLEKTELİĞİN KARAR ALMA VE SONUÇA ULAŞTIRMADA NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU BİR KERE DAHA GÖSTEREN SİTE YÖNETİMLERİNE TEŞEKKÜRLERİMİZİ İLETİR, AYNI TİTİZLİĞİN DEVAM EDECEK HİZMETLER NOKTASINDA DA GÖSTERİLECEĞİ İNANCI İLE EMEĞİ GEÇEN TÜM ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM.

 

                                                                              AYGÜN ÜNLÜ

                                                                        YÖN.KUR.BAŞKANI