parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE ÇÖZÜM BEKLEYEN KONULAR

 

 ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI

1-) İMAR PLANINDA P15 OLARAK YER ALAN ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI SONUNDA VE YILDIZ CAMİ BATISINDA BULUNAN ALANIN TESFİYESİNİN YAPILARAK PARK HALİNE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ.

2-) KONU PARKIN SONUNDA (KUZEY) BULUNAN VE ŞEHİDİMİZİN İSMA YAZILI KAİDE DEFORME OLMUŞTUR. TAMİR VE TADİLATINA İHTİYAÇ VARDIR.

3-) PARK ALANININ GÜNEY VE KUZEY TARAFLARINDA BULUNAN SPOR TESİSLERİ İŞLETMEYE AÇILMADIĞINDAN BURADA BULUNAN YAPILAR METRUK HALE GELMİŞ VE KONUT SAKİNLERİNİN ÇOCUKLARINA YÖNELİK TEHDİTLER İÇERMEKTEDİR. BU ALANLARIN YASAK MADDE KULLANICILARI VE SATICILARI TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLGİLERİ ALINMAKTADIR.

4-) GÖKSU SOKAK KENARINDA BULUNAN VE 5 ETAP SİTE SAKİNLERİ TARAFINDAN KULLANILAN PARKIN AYDINLATMA LAMBALARI YANMAMAKTADIR. MÜTEAHHİD DEFALAR İLGİLİ BİRİMLERE İLETİLMİŞ OLMASINA RAĞMEN ÇÖZÜM ÜRETİLEMEMİŞTİR.

5-) ÖZELLİKLE ÇALIŞMAYAN EV HANIMLARININ GÜN İÇERİSİNDE ÇOCUKLARI İLE ÇAY İÇEBİLECEKLERİ, HAFTA SONLARI AİLECE HOŞ VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ SOSOYAL ALANIMIZ YOKTUR. BUNAN İÇİN;

            A-) ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE KİMLER TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLİNMEYEN ANKARA EVİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİ OLARAK KULLANILMAK ÜZERE TAHSİSİ; ÖNÜNDE BULUNAN ALANIN BU ETKİNLİKLER İÇİN KULLANILMAK ÜZERE DÜZENLENEBİLİR.

            B-) DAHA ÖNCE HALK EKMEK TARAFINDAN YER TESPİTİ YAPILAN ALANA YAPTIRILACAK OLAN KAFETERYA SİTE SAKİNLERİNİN GÜNLÜK YAŞAMLARINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR.

6-) KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN 3 ADET PARKIN EMNİYETİNİN SAĞLANMASI VE SAKİNLERİN HUZUR İÇERİSİNDE BU ALANLARI KULLANMASI İÇİN GÜVENLİK EKİBİ TAHSİSİ UYGUN OLACAKTIR.

GÖLBAŞI KAYMAKAMINI ZİYARET

Gölbaşı Kaymakamlığına atanan Sn. Tülay BAYDAR BİLGİHAN hanımefendi makamında ziyaret edilerek yeni grevinde başarı dileklerimiz sunulmuş ve Park Eymir Toplu Konut alanında yaşanmakta olan sorunlar paylaşılmıştır. Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi olarak yaptığımız bu ziyarette göstermiş oldukları nazik davranışları, sorunlarımıza ve çözüm önerilerimize yaklaşımı nedeni ile kendilerine konut sakinleri adına teşekkür eder başarılar dileriz.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

YANGIN EĞİTİM VE TATBİKATI

KONUT ALANIMIZ İÇERİSİNDE KARŞILAŞILMASI MUTEMEL YANGIN ESNASINDA SİTELERDE GÖREV YAPAN PERSONELİN YAPMASI GEREKEN PRATİK BİLGİLER, YANGIN SÖNDÜRME CİHAZININ KULLANIM TEKNİĞİ VE YANGINA MÜDAHELE ESASLARI DOĞRULTUSUNDA ANKARA İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNE EDİLEREK PARK EYMİR KONUT ALANI SİTELERİNDE GÖREVLİ PERSONELE YÖNELİK ‘’YANGIN VE TATBİKATI EĞİTİMİ’’ VERİLMİŞTİR. BÜYÜK BİR KATILIM SAĞLAYARAK ADA ÇALIŞANLARININ BİLGİLERİNİ ARTIRAN TÜM SİTE YÖNETİMLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. SİTE SAKİNLERİMİZİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKEN TÜM EĞİTİCİ FAALİYETLER BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEKTİR.

AYGÜN ÜNLÜ

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI

AKADEMİ YOLU ÇALIŞMASI

KONUT ALANIMIZI POLİS AKADEMİSİNE BAĞLAYAN SAPANCA GÖLÜ DEVAMINDA BULUNAN YILDIZ CAMİİ VE 113390 ADA ARASINDAKİ YOLUN GENİŞLETİLMESİ VE ASFALTLANMASI ÇALIŞMASI TAMAMLANMIŞTIR. BU HİZMET ALIMINDA GÖLBAŞI BELEDİYESİNİN İMKANLARINI SUNAN BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A VE FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ SN. ERTURGUT YAVUZ’A KONUT SAKİNLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

MUHARREM AYI ETKİNLİKLERİ

 ‘’EY MÜSLÜMANLAR AYRILIKTA AZAP BİRLİKTELİK RAHMET VARDIR.’’ HADİSİ İLE TÜM İSLAM ALEMİNE SESLENEN YÜCE YARADAN’IN ‘’EY SEVGİLİ’’ DİYE HİTAP ETTİĞİ HZ.MUHAMMED MUSTAFA (SAV) EFENDİMİZİN ‘’GEÇLERİN EFENDİSİ’’ DİYE TARİF ETTİĞİ HZ.HÜSEYİN VE SEVENLERİNİN ŞEHİT EDİLİŞİNİN YILDÖNÜMÜNDE KERBELA ŞEHİTLERİ İLE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

            ALLAH VARDIR VE BİRDİR DİYEN, KIBLESİ BİR, PEYGAMBERİ BİR, KİTABI BİR OLAN MÜSLÜMAN ALEMİNİN, NAMAZ KILARKEN NASIL SAFLARINI SIKLAŞTIRIYORLARSA YAŞAMLARINDA DA BU BİRLİKTELİKLERİNİ GÖSTERMELİRİNİN ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ. BU BERABERLİĞİN SAĞLANMASI ADINA PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE 2 NCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ AŞURE ETKİNLİĞİMİZİ 30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİK.

            BU ÇERCEVEDE ETKİNLİĞİMİZE İŞTİRAK EDEN GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, SİYASİ PARTİ İLÇE YÖNETİMLERİNE, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA VE PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE ŞAHSIM VE TOPLU YAPI YÖNETİMİ ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNAR TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.

ALLAH BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR. BAŞKANI

DAVET

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN 30 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ 2 NCİ BÖLGE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANINDA, KERBELA ŞEHİTLERİNİ ANMA VE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEKTİR.
 
TÜM KOMŞULARIMIZ DAVETLİDİR.
 
KERBELA’DA HAK YOLUNDA TAVİZ VERMEDEN MÜCADELE ETMENİN TİMSALİ OLAN HZ.HÜSEYİN VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
NOT: İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
TEL: 0530 114 24 73- 0312 484 60 01