parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

AKADEMİ YOLU ÇALIŞMASI

KONUT ALANIMIZI POLİS AKADEMİSİNE BAĞLAYAN SAPANCA GÖLÜ DEVAMINDA BULUNAN YILDIZ CAMİİ VE 113390 ADA ARASINDAKİ YOLUN GENİŞLETİLMESİ VE ASFALTLANMASI ÇALIŞMASI TAMAMLANMIŞTIR. BU HİZMET ALIMINDA GÖLBAŞI BELEDİYESİNİN İMKANLARINI SUNAN BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A VE FEN İŞLERİ MÜDÜRÜ SN. ERTURGUT YAVUZ’A KONUT SAKİNLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

MUHARREM AYI ETKİNLİKLERİ

 ‘’EY MÜSLÜMANLAR AYRILIKTA AZAP BİRLİKTELİK RAHMET VARDIR.’’ HADİSİ İLE TÜM İSLAM ALEMİNE SESLENEN YÜCE YARADAN’IN ‘’EY SEVGİLİ’’ DİYE HİTAP ETTİĞİ HZ.MUHAMMED MUSTAFA (SAV) EFENDİMİZİN ‘’GEÇLERİN EFENDİSİ’’ DİYE TARİF ETTİĞİ HZ.HÜSEYİN VE SEVENLERİNİN ŞEHİT EDİLİŞİNİN YILDÖNÜMÜNDE KERBELA ŞEHİTLERİ İLE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

            ALLAH VARDIR VE BİRDİR DİYEN, KIBLESİ BİR, PEYGAMBERİ BİR, KİTABI BİR OLAN MÜSLÜMAN ALEMİNİN, NAMAZ KILARKEN NASIL SAFLARINI SIKLAŞTIRIYORLARSA YAŞAMLARINDA DA BU BİRLİKTELİKLERİNİ GÖSTERMELİRİNİN ZAMANININ GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ. BU BERABERLİĞİN SAĞLANMASI ADINA PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE 2 NCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ AŞURE ETKİNLİĞİMİZİ 30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRDİK.

            BU ÇERCEVEDE ETKİNLİĞİMİZE İŞTİRAK EDEN GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, SİYASİ PARTİ İLÇE YÖNETİMLERİNE, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINA VE PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE ŞAHSIM VE TOPLU YAPI YÖNETİMİ ADINA ŞÜKRANLARIMI SUNAR TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDERİM.

ALLAH BİRLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ DAİM ETSİN.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR. BAŞKANI

DAVET

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN 30 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ 2 NCİ BÖLGE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANINDA, KERBELA ŞEHİTLERİNİ ANMA VE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEKTİR.
 
TÜM KOMŞULARIMIZ DAVETLİDİR.
 
KERBELA’DA HAK YOLUNDA TAVİZ VERMEDEN MÜCADELE ETMENİN TİMSALİ OLAN HZ.HÜSEYİN VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
NOT: İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
TEL: 0530 114 24 73- 0312 484 60 01

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

 

“DE Kİ: ŞÜPHESİZ BENİM NAMAZIM, KURBANIM, HAYATIM VE ÖLÜMÜM HEPSİ ÂLEMLERİN RABBİ ALLAH İÇİNDİR.” (EN’ ÂM 6/162)

RESULULAH (S.A.V.) BUYURDULAR Kİ: “ALLAH İNDİNDE GÜNLERİN EN BÜYÜĞÜ KURBAN BAYRAMI GÜNÜDÜR. BUNU, FAZİLETTE NEFR GÜNÜ (TEŞRİK GÜNLERİNİN İKİNCİ GÜNÜ) TAKİP EDER.” (ABDULLAH İBNU KURT, KÜTÜB’Ü-SİTTE: HADİS NO: 4561)

HZ.İBRAHİM’İN SADAKATININ, HZ.İSMAİL’İN TESLİMİYETİNİN, PAYLAŞMANIN, KENDİNİ BİLMENİN, TEFEKKÜRÜN, YENİLENMENİN; TARİHE TANIKLIK ETMENİN, KUTSALI VE GEÇMİŞİ İDRAK ETMENİN; ÇARESİZLİĞİ GİDERMENİN; YOKSULA, KİMSESİZE YAKINLAŞMANIN BAYRAMI OLAN MUBAREK KURBAN BAYRAMI’NIZI KUTLAR SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

 

YER KÜREDE BİRÇOK KAVİM VE MİLLET YAPTIKLARINDAN, SAPKIN İNANÇ VE YAŞAMLARINDAN DOLAYI LANETLENMİŞTİR. TARİH SAYFALARI BU ÖRNEKLERLE DOLUDUR. ANCAK; BİR MİLLET VARDIR Kİ; ALLAH’IN ‘’EY HABİBİM’’ DEDİĞİ SON PEYGAMBER HZ. MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V.) TARAFINDAN METH EDİLEREK ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR. İŞTE ÖYLE BİR ECDADA SAHİP BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE 1071 YILINDA MALAZGİRT’TE KAPILARINI AÇAN, 1453 YILINDA İSTANBUL’UN FETHİ İLE TÜRK YURDU HALİNE GELEN, HER KARIŞ TOPRAĞI AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KANI İLE SULANMIŞ ANADOLU;’ 30 AĞUSTOS 1922 YILINDA TÜRK VATANI YAPILMAK ÜZERE MÜHÜRLENMİŞTİR.

BU TOPRAKLARI VATAN YAPAN TÜM ŞEHİTLERİMİZE YÜCE ALLAH’DAN RAHMET DİLER, GAZİLERİMİZE MİNNET, ŞÜKRAN VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

30 AĞUTOS ZAFER BAYRAMI’NIZI KUTLAR, SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 TAMAMLANAN HİZMETLER

 

 SAPANCA GÖLÜ KENARINDA BULUNAN DEMİR KORKULUKLARIN BOYAMA İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞTIR.  BU HİZMETİN ALINMASI İÇİN GÖLBAŞI BELEDİYESİNİN TÜM İMKANLARINI SUNAN   BAŞKANIMIZ SAYIN FATİH DURUAY’A, FEN İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTURGUT YAVUZ’A TOPLU KONUT SAKİNLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

ESKİ HALİ

 

 

 

 

 

YENİ HALİ