parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI YALANINI KINIYORUZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

DAVET

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN 30 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ 2 NCİ BÖLGE ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANINDA, KERBELA ŞEHİTLERİNİ ANMA VE AŞURE ETKİNLİĞİ DÜZENLENECEKTİR.
 
TÜM KOMŞULARIMIZ DAVETLİDİR.
 
KERBELA’DA HAK YOLUNDA TAVİZ VERMEDEN MÜCADELE ETMENİN TİMSALİ OLAN HZ.HÜSEYİN VE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
NOT: İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
TEL: 0530 114 24 73- 0312 484 60 01

KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

 

“DE Kİ: ŞÜPHESİZ BENİM NAMAZIM, KURBANIM, HAYATIM VE ÖLÜMÜM HEPSİ ÂLEMLERİN RABBİ ALLAH İÇİNDİR.” (EN’ ÂM 6/162)

RESULULAH (S.A.V.) BUYURDULAR Kİ: “ALLAH İNDİNDE GÜNLERİN EN BÜYÜĞÜ KURBAN BAYRAMI GÜNÜDÜR. BUNU, FAZİLETTE NEFR GÜNÜ (TEŞRİK GÜNLERİNİN İKİNCİ GÜNÜ) TAKİP EDER.” (ABDULLAH İBNU KURT, KÜTÜB’Ü-SİTTE: HADİS NO: 4561)

HZ.İBRAHİM’İN SADAKATININ, HZ.İSMAİL’İN TESLİMİYETİNİN, PAYLAŞMANIN, KENDİNİ BİLMENİN, TEFEKKÜRÜN, YENİLENMENİN; TARİHE TANIKLIK ETMENİN, KUTSALI VE GEÇMİŞİ İDRAK ETMENİN; ÇARESİZLİĞİ GİDERMENİN; YOKSULA, KİMSESİZE YAKINLAŞMANIN BAYRAMI OLAN MUBAREK KURBAN BAYRAMI’NIZI KUTLAR SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

 

YER KÜREDE BİRÇOK KAVİM VE MİLLET YAPTIKLARINDAN, SAPKIN İNANÇ VE YAŞAMLARINDAN DOLAYI LANETLENMİŞTİR. TARİH SAYFALARI BU ÖRNEKLERLE DOLUDUR. ANCAK; BİR MİLLET VARDIR Kİ; ALLAH’IN ‘’EY HABİBİM’’ DEDİĞİ SON PEYGAMBER HZ. MUHAMMED MUSTAFA (S.A.V.) TARAFINDAN METH EDİLEREK ÖDÜLLENDİRİLMİŞTİR. İŞTE ÖYLE BİR ECDADA SAHİP BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE 1071 YILINDA MALAZGİRT’TE KAPILARINI AÇAN, 1453 YILINDA İSTANBUL’UN FETHİ İLE TÜRK YURDU HALİNE GELEN, HER KARIŞ TOPRAĞI AZİZ ŞEHİTLERİMİZİN KANI İLE SULANMIŞ ANADOLU;’ 30 AĞUSTOS 1922 YILINDA TÜRK VATANI YAPILMAK ÜZERE MÜHÜRLENMİŞTİR.

BU TOPRAKLARI VATAN YAPAN TÜM ŞEHİTLERİMİZE YÜCE ALLAH’DAN RAHMET DİLER, GAZİLERİMİZE MİNNET, ŞÜKRAN VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.

30 AĞUTOS ZAFER BAYRAMI’NIZI KUTLAR, SAĞLIK, HUZUR VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 TAMAMLANAN HİZMETLER

 

 SAPANCA GÖLÜ KENARINDA BULUNAN DEMİR KORKULUKLARIN BOYAMA İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞTIR.  BU HİZMETİN ALINMASI İÇİN GÖLBAŞI BELEDİYESİNİN TÜM İMKANLARINI SUNAN   BAŞKANIMIZ SAYIN FATİH DURUAY’A, FEN İŞLERİ MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ERTURGUT YAVUZ’A TOPLU KONUT SAKİNLERİ ADINA TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

ESKİ HALİ

 

 

 

 

 

YENİ HALİ

 

 

 

 BAŞLAYAN KURSLARIMIZ

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİNDE HER YAŞ GRUBUNA HİTABEN DENEYİMLİ EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE SATRANÇ KURSUMUZ BAŞLAMIŞTIR. MÜRACAATLAR DEVAM ETMEKTE OLUP KURSİYERLERİMİZİN KİMLİK KARTI FOTOKOPİLERİ İLE BERABER PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE (ZİRVE KONUTLARI L5-23 BLOK YÖNETİM OFİSİ) GELMELERİ YETERLİDİR. KURSLARIMIZ ÜCRETSİZ OLUP GÖLBAŞI HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNELİ VERİLMEKTEDİR.

KURSUMUZ OKULLAR AÇILINCAYA KADAR SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE GÜNLERİ SAAT 12.00 İLE 16.00 ARASINDA, OKULLARIN AÇILMASINI MÜTEAKİP HAFTA SONU DEVAM EDECEKTİR.

BİLGİ TEL : 0530 114 24 73 - 0312 485 60 01

 

PLANLANAN KURSLAR

 

                EYLÜL  AYI İTİBARİ İLE BAŞLATILMASI PLANLANAN TEMEL İNGİLİZCE KURS PLANLAMAMIZ DEVAM ETMEKTEDİR. YETERLİ KURSİYER BULUNMASI HALİNDE KURSUMUZ BAŞLAYACAKTIR.

 

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖN.KUR.BAŞKANI

15 TEMMUZ

 UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ…!!!

TARİH TANIKLIK ETSİN, EDİYOR, ETMEYE DE DEVAM EDECEK.

15 TEMMUZ 2016 GÜNÜNÜ UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ.

15 TEMMUZ 2016 HAİN DARBE GİRİŞİMİ TÜRKLERİ ANADOLU’DA ESARET ALTINA ALMAK, GELDİKLERİ YERE GÖNDERMEK İSTEYEN ŞER GÜÇLERİN YURT İÇERİSİNDEKİ MAŞALARINI KULLANARAK YAPTIKLARI BİR PLANIN PARÇASIDIR. BUNU ÖRTEBİLMEK İÇİN DE BU MİLLETİN BÜTÜN KUTSAL DEĞERLERİ KULLANILMIŞTIR. BU MÜCADELE; İNSAN NESLİ DEVAM ETTİKÇE SÜRECEKTİR. ÇÜNKÜ BU DAVA HİLAL İLE HAÇIN, HAK İLE BATILIN, MAZLUM İLE ZALİMİN, MÜCADELESİDİR.

                KOCA ŞAİR MEHMET AKİF; ÇANAKKALE SAVAŞLARINI TARİF EDERKEN KATILIMCILAR İÇİN ‘’ KİMİ YAM YAM, KİMİ HİNDU, KİMİ BİLMEM NE BELA’’ İFADESİNİ KULLANMIŞTIR. SAVAŞIN NE KADAR ZOR GEÇTİĞİNİ İFADE EDEBİLMEK İÇİN DE ‘’ÖLÜM İNDİRMEDE GÖKLER, ÖLÜ PÜSKÜRMEDE YER; O NE MÜTHİŞ TİPİDİR: SAVRULUR ENKAAZ-I BEŞER... KAFA, GÖZ, GÖVDE, BACAK, KOL, ÇENE, PARMAK, EL, AYAK, BOŞANIR SIRTLARA, VÂDÎLERE, SAĞNAK SAĞNAK.’’ 15 TEMMUZ 2016 GÜNÜ YAŞANANLAR BELKİ BU TARİFİN İKİ KATIDIR. DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE BU MİLLETİN BAĞRINDAN ÇIKAN KAHRAMANLAR VARDIR.  ‘’SİYASİ İKTİDARIN YANINDAYIZ.’’ DİYEN BİR SES YÜKSELİR AKŞAMIN ALACAKARANLIĞINDA. HEMEN PEŞİNDEN ‘’BİZ YOLA KEFENİMİZLE ÇIKTIK.’’ DİYEN BİR BAŞKA SES GELİR GECENİN KARANLIĞINDA. ‘’BU VATANI SEVEN HERKESİ SOKAĞA ÇIKMAYA DAVET EDİYORUM.’’ DİYEN BU SESE CEVAP OLARAK ‘’ETRAFIMDA KİM VAR DİYE BAKMADAN, BEN VARIM DİYEBİLENLERİN” TARİH SAYFALARINA ALTIN HARFLERLE DESTAN YAZDIKLARI GÜNÜN ADIDIR 15 TEMMUZ.

                İŞTE O GÜNÜN YILDÖNÜMÜNDE TÜRKİYE’DE EN ÇOK ŞEHİT VEREN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİ O GÜNÜ UNUTMAYACAK VE UNUTTURMAYACAKTIR. 15 TEMMUZ;  ‘’SAHİPSİZ OLAN VATANIN BATMASI HAKTIR, SEN SAHİP OLURSAN, BU VATAN BATMAYACAKTIR.’’ DİYEREK TOPA, TÜFEĞE, UÇAĞA, TANKA, FÜZEYE MERMİYE GÖĞSÜNÜ SİPER EDENLERİN ADIDIR. 15 TEMMUZ; MESUT DEMİRKAN’DIR, 15 TEMMUZ; MUSTAFA TECİMEN’DİR, 15 TEMMUZ HURŞUT UZEL’DİR, 15 TEMMUZ; MURAT ALKAN’DIR, 15 TEMMUZ; MEHMET DEMİR’DİR, 15 TEMMUZ; MUHSİN KİREMİTCİ’DİR, 15 TEMMUZ; GÜLŞAH GÜLER’DİR, 15 TEMMUZ; KUBRA DOĞANAY’DIR.

VATAN UĞRUNA CANLARINI VEREN TÜM ŞEHİTLERİMİZE

ALLAH’TAN RAHMET, GAZİLERİMİZE ŞİFALAR DİLİYORUZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI