parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞININ ZİYARETİ

 

 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ DÖNEMDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ İFA EDECEK OLAN SN. SELİM AKCEYLAN, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN MAKAMINDA ZİYARET EDİLEREK YENİ GÖREVİNDE BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNULMUŞTUR.

SN. SELİM AKCEYLAN, PARTİ İLÇE YÖNETİMİ İLE BİRLİKTE 02 MART 2018 CUMA GÜNÜ PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE İADEYİ ZİYARETE BULUNMUŞTUR. TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. AKCEYLAN VE İLÇE YÖNETİMİNE BU NAZİK ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR EDEREK PARK EYMİR KONUT ALANINDA YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA BİLGİ VERMİŞTİR. ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA DÜŞÜMCELERİNİ PAYLAŞMIŞ VE HEP BİRLİKTE ÇÖZÜM ARAYACAKLARINI İFADE EDEREK, BERABER ÇALIŞILDIĞINDA HİÇ BİR SORUNUN ÇÖZÜMSÜZ KALMAYACAĞINI BEYAN ETMİŞTİR. GEREK GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE GEREKSE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN VERİLMESİ GEREKEN HİZMETLERLE İLGİLİ TOPLU KONUT SAKİNLERİNİN YANLARINDA OLDUKLARINI İFADE ETMİŞTİR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN TANITIMI

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TALEP EDİLEN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN PROJELENDİRİLEREK YAPILAN EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HİZMETE GİRMEDEN ÖNCE PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNE TANITILMASI İÇİN 03 MART 2018 TARİHİNDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN TANITIM ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. TOPLANTIYA PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. ŞAHİN ATUĞ, SN. ALİ ODABAŞ, SN. İLKER ÖZGÜN VE SN. ŞABAN ÖZAKIN,  DENETİM KURULU ÜYELERİ, KONUT ALANINDA BULUNAN SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ İLE BLOK YÖNETİCİ VE DENETCİLERİ, GÖLBAŞI BVELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN KATILMIŞLARDIR.GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY; GÖLBAŞI’NA YAPILAN HİZMETLERLE İLGİLİ BİLGİLER SUNMUŞ VE ‘’ TOPLU KONUT İADERESİ TARAFINDAN YAPTIRILARAK HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLEN PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK, SOSYAL HAYATI CANLANDIRACAK VE ÖZELLİKLE BİR ÇOK KONUDA KÜLTÜREL HAYATA YENİ BİR NEFES KAZANDIRACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN YÜZDE 95 NİN TAMAMLANMIŞTIR. TÜM KONUT SAKİNLERİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP BULACAĞI AİLE YAŞAM MERKEZİNDE; YÜZME HAVUZU, KONFERANS SALONLARI, TOPLANTI SALONU, KAFETERYALAR, SAUNA, DÜĞÜN SALONU VE BİR KATINDA DA HER YAŞA HİTAP EDECEK KÜTÜPHANE OLACAKTIR. ‘’ DİYEREK 2/3 AY SONRA HİZMETE ALINACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HAYIRLI OLMASI TEMENİSİNDE BULUNMUŞTUR.

TOPLANTIDA KONUŞAN GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN İSE; ‘AK PARTİ OLARAK SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN İFADE ETTİĞİ GİBİ HALKA HİZMET HAKKA HİZMET BİZİM DÜSTÜRÜMÜZ HALİNE GELMİŞTİR. BENDE BİR PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNİYİM. SN. BAŞKANA BU HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. AK PARTİ OLARAK HEM TÜRKİYE GENELİNDE VE GÖLBAŞINDA BU AZİZ MİLLETİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLERİN TESPİTİ, YAPILMASI VE HİZMETE SUNULMASI BİZİM EN TEMEL GÖREVLERİMİZDENDİR. ONON İÇİNDİR Kİ İKTİDARDA OLDUĞUMUZ SÜRE İÇERİSİNDE BU HİZMETLERİMİZ BU NECİP MİLLET TARAFINDAN KABUL GÖRMÜŞ VE BUDA SEÇİM SANDIKLARINA TAŞINMIŞTIR. SİZLERİN DESTEĞİ VE BİZLERİN AZİMLİ ÇALIŞMALARIMIZLA DAHA NİCE GÜZEL HİZMETLERİ BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINLARDA DA HAYATA GEÇİRECEĞİZ, HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE; BU HİZMETLERDEN DOLAYI SN. DURUAY’A VE SN. BAŞKAN NEZNİNDA KATKI SUNAN GÖLBAŞI BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. SY. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’TOPLU KONUT SAKİNLERİ OLARAK ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKININ BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI, PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN ANKARA EVİNİN TOPLU YAPIYA DEVRİ KONUSUNDA GEREKLİ ÇALIŞMALARIN BAŞLATILMASININ, PARK ALANLARININ BAKIM VE ONARIMLARI İLE GÜVENLİĞİNİN BİR AN ÖNCE SAĞLANMASININ, KONUT ALANI İÇERİSİNE HALK EKMEK KAFETERYASI İSTEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK BUNDAN SONRA DA ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERİN SİTE SAKİNLERİNİ BEKLEDİĞİNİ’’ İFADE ETMİŞTİR.

TOPLANTI SONUNDA SN. FATİH DURUAY VE SN. SELİM AKCEYLAN TARAFINDAN SİTE SAKİNLERİNDEN İSTEKLERİ ALINMIŞ VE AİLE YAŞAM MERKEZİ GEZİLMİŞTİR.  


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ZİYARET

 

 GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÇEVRE KORUMA VE KONTROL DAİRE BAŞKANLIĞI GÖREVİNE ATANAN SN. ORHAN KOCAAĞA MAKAMINDA ZİYARET EDİLEREK BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNULMUŞTUR. BU VESİLE İLE SN. ORHAN KOCAAĞA’YA KONUT ALANIMIZIN SORUNLARI İLETİLMİŞ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİMİZ SUNULMUŞTUR.

   BU ZİYARET ESNASINDA YÖNETİM KURULUMUZU KABUL EDEREK GÖSTERMİŞ OLDUĞU NAZİK MİSAFİRBERLİĞİ İÇİN SAN. KOCAĞAYA’YA TEŞEKKÜR EDER, YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE ÇÖZÜM BEKLEYEN KONULAR

 

 ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI

1-) İMAR PLANINDA P15 OLARAK YER ALAN ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKI SONUNDA VE YILDIZ CAMİ BATISINDA BULUNAN ALANIN TESFİYESİNİN YAPILARAK PARK HALİNE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ.

2-) KONU PARKIN SONUNDA (KUZEY) BULUNAN VE ŞEHİDİMİZİN İSMA YAZILI KAİDE DEFORME OLMUŞTUR. TAMİR VE TADİLATINA İHTİYAÇ VARDIR.

3-) PARK ALANININ GÜNEY VE KUZEY TARAFLARINDA BULUNAN SPOR TESİSLERİ İŞLETMEYE AÇILMADIĞINDAN BURADA BULUNAN YAPILAR METRUK HALE GELMİŞ VE KONUT SAKİNLERİNİN ÇOCUKLARINA YÖNELİK TEHDİTLER İÇERMEKTEDİR. BU ALANLARIN YASAK MADDE KULLANICILARI VE SATICILARI TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLGİLERİ ALINMAKTADIR.

4-) GÖKSU SOKAK KENARINDA BULUNAN VE 5 ETAP SİTE SAKİNLERİ TARAFINDAN KULLANILAN PARKIN AYDINLATMA LAMBALARI YANMAMAKTADIR. MÜTEAHHİD DEFALAR İLGİLİ BİRİMLERE İLETİLMİŞ OLMASINA RAĞMEN ÇÖZÜM ÜRETİLEMEMİŞTİR.

5-) ÖZELLİKLE ÇALIŞMAYAN EV HANIMLARININ GÜN İÇERİSİNDE ÇOCUKLARI İLE ÇAY İÇEBİLECEKLERİ, HAFTA SONLARI AİLECE HOŞ VAKİT GEÇİREBİLECEKLERİ SOSOYAL ALANIMIZ YOKTUR. BUNAN İÇİN;

            A-) ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN VE KİMLER TARAFINDAN KULLANILDIĞI BİLİNMEYEN ANKARA EVİNİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİ OLARAK KULLANILMAK ÜZERE TAHSİSİ; ÖNÜNDE BULUNAN ALANIN BU ETKİNLİKLER İÇİN KULLANILMAK ÜZERE DÜZENLENEBİLİR.

            B-) DAHA ÖNCE HALK EKMEK TARAFINDAN YER TESPİTİ YAPILAN ALANA YAPTIRILACAK OLAN KAFETERYA SİTE SAKİNLERİNİN GÜNLÜK YAŞAMLARINA BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAKTIR.

6-) KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN 3 ADET PARKIN EMNİYETİNİN SAĞLANMASI VE SAKİNLERİN HUZUR İÇERİSİNDE BU ALANLARI KULLANMASI İÇİN GÜVENLİK EKİBİ TAHSİSİ UYGUN OLACAKTIR.

GÖLBAŞI KAYMAKAMINI ZİYARET

Gölbaşı Kaymakamlığına atanan Sn. Tülay BAYDAR BİLGİHAN hanımefendi makamında ziyaret edilerek yeni grevinde başarı dileklerimiz sunulmuş ve Park Eymir Toplu Konut alanında yaşanmakta olan sorunlar paylaşılmıştır. Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi olarak yaptığımız bu ziyarette göstermiş oldukları nazik davranışları, sorunlarımıza ve çözüm önerilerimize yaklaşımı nedeni ile kendilerine konut sakinleri adına teşekkür eder başarılar dileriz.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

YANGIN EĞİTİM VE TATBİKATI

KONUT ALANIMIZ İÇERİSİNDE KARŞILAŞILMASI MUTEMEL YANGIN ESNASINDA SİTELERDE GÖREV YAPAN PERSONELİN YAPMASI GEREKEN PRATİK BİLGİLER, YANGIN SÖNDÜRME CİHAZININ KULLANIM TEKNİĞİ VE YANGINA MÜDAHELE ESASLARI DOĞRULTUSUNDA ANKARA İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNE EDİLEREK PARK EYMİR KONUT ALANI SİTELERİNDE GÖREVLİ PERSONELE YÖNELİK ‘’YANGIN VE TATBİKATI EĞİTİMİ’’ VERİLMİŞTİR. BÜYÜK BİR KATILIM SAĞLAYARAK ADA ÇALIŞANLARININ BİLGİLERİNİ ARTIRAN TÜM SİTE YÖNETİMLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. SİTE SAKİNLERİMİZİN CAN VE MAL GÜVENLİĞİ İÇİN YAPILMASI GEREKEN TÜM EĞİTİCİ FAALİYETLER BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEKTİR.

AYGÜN ÜNLÜ

TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI