parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI YALANINI KINIYORUZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

PARK EYMİR KONUTLARI 2018 YILI BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN PLANLANARAK 6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN 2018 BAHAR(HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ YAPILMIŞTIR. 

ŞENLİK 21 NİSAN 2018 TARİHİNDE SİTELER ARASI FUTBOL TURNUVASI İLE BAŞLAMIŞ VE 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILAN FİNAL MAÇI İLE TAMAMLANMIŞTIR. TURNUVAYI 113129 ADA (BUKET PARK SİTESİ), 113122 ADA (ZİRVE KONUTLARI)’NI PENALTI ATIŞLARI İLE 4-1 ELEYEREK KAZANMIŞTIR. 

 

 FUTBOL MAÇLARI SONUCU TURNUVAYI BUKET PARK SİTESİ BİRİNCİ, ZİRVE KONUTLARI İKİNCİ VE KORU SİTESİ ÜÇÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞ VE BUKET PARK SİTESİNDEN ATAKAN CUHA 13 GOL İLE GOL KRALI OLMUŞTUR.

6 MAYIS PAZAR GÜNÜ ŞENLİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN AYGÜN ÜNLÜ’NÜN STARTI İLE BİSİKLET YARIŞI VE HALK KOŞUSU BAŞLAMIŞTIR. ŞENLİK KAPSAMINDA 06-12/13-18/18 ÜSTÜ YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE BİSİKLET YARIŞI VE 18 YAŞ ALTI, 18 YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE DEĞİŞİK KATEGORİLERDE YARIŞLAR DÜZENLENMİŞTİR.

 

 

 

 ŞENLİK SÜRESİNCE ÇOCUKLAR İÇİN ÇOCUK OYUN GRUPLARINDA OYUNLAR OYNATILMIŞTIR

 

ŞENLİĞE KATILANLARA TAVUK DÖNER, LOKMA VE ÇOCUKLAR İÇİN PAMUK ŞEKER İKRAMINDA BULUNULMUŞTUR.

 

 

 

       ŞENLİK PRAGRAMI DOĞRULTUSUNDA YAPILMASI PLANLANAN MÜŞİK ŞÖLENİ MAALESEF HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE TAMAMLANAMAMIŞTIR.

YARIŞMALARDA YER ALARAK DERECELERE GİREN YARIŞMACILARA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KUPA VE DEĞİŞİK HEDİYELER PLANLANMIŞ ANCAK; HEDİYELERİN DAĞITIMI YAĞMUR NEDENİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. 

      KONU İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPAN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’BU ETKİNLİĞİN YAPILMASININ AMACI; PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUTLARINDA YAŞAYAN HER BİR BİREYİN SOSYAL HAYATINI ZENGİNLEŞTİRMEK, İÇİNDE YAŞADIĞI TOPLUMA AİDİYET DUYGUSUNU GELİŞTİRMEK, GÜZELLİKLERİN PAYLAŞILARAK ÇOĞALTILMASI, ACILARIN PAYLAŞILARAK AZALTILMASI, KOMŞULUK HUKUKUNUN GELİŞTİRİLMESİ, GENÇLERİN SPORA TEŞVİK EDİLEREK KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUNMASIDIR. KONUT ALANINDA BİRLİK RUHUNUN GELİŞTİRİLEREK, PARK EYMİR AİLESİNİN OLUŞTURULMASINA YÖNELİK BİR ETKİNLİKTİR. MAKAMI, MEVKİSİ, TAŞIDIĞI RÜTBE, İŞGAL ETTİĞİ KOLTUK NE OLURSA OLSUN KONUT ALANIMIZDA KİMSANİN KİMSEYE BİR ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR. NEYE İNANIRSA İNANSIN, HANGİ SİYASAL GÖRÜŞÜ PAYLAŞIRSA PAYLAŞSIN TEMEL HEDEFİMİZ BU TOPRAKLARI VATAN YAPANLARA MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEBİLMEK VE ONLARDAN ALDIĞIMIZ BU KUTSAL EMANETE İNSAN VAR OLDUKCA SAHİP ÇIKIP TÜM GÜZELLİKLERİ İLE BERABER SONSUZA KADAR YAŞATABİLMEKTİR. BUNUN İÇİN BU KONUTLARDA YAŞAYAN BİREYLERİ VİZYONLARI GENİŞ, MİSYONLARI BU AZİZ MİLLETİN GELECEĞİ OLAN, DÜŞÜNEN, PLANLAYAN VE ÜRETEN BİR TOPLUM YAPISINA KAVUŞTURMAKTIR. BU DÜŞÜNCELERİMİZİ BİZLERLE PAYLAŞARAK ETKİNLİĞİMİZE DESTEK VEREN BAİTA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY OLMAK ÜZERE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDER, BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN SİTE YÖNETİCİLERİMİZE VE KONUT SAKİNLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ BU GÜZEL ORGANİZASYON UMARIM BİZLERDEN SONRA GÖREV ALACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN DA DEVAM ETTİRİLEREK DAHA KUSURSUZ BİR ETKİNLİK HALİNE DÖNÜŞÜR. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ ETKİNLİĞİMİZDE MUTLAKA EKSİK, YANLIŞ VE HATALARIMIZ OLMUŞTUR. BUNUN İÇİN SAKİNLERİMİZDEN ÖZÜR DİLERİZ. ETKİNLİĞİMİZE KATILARAK DERECELERE GİREN TÜM YARIŞMACILARIMIZIN HEDİYELERİ YÖNETİM KURULUMUZ TARAFINDAN PLANLANACAK BİR TARİHTE HAK SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLECEKTİR.’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNMUŞTUR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

SOSYAL FAALİYETLER

 
 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TOPLUMSAL YAŞAMA KATKI SAĞLAMAK, KOMŞULUK HUKUNU GELİŞTİRMEK VE SİTE SAKİNLERİNİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ ARTIRMAK SİTA SAKİNLERİNİN SOSYAL YAŞAMLARINDA FARKINDALIK YARAKMAK İÇİN BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ DÜZENLENMİŞTİR.
 
 ŞENLİK KAPSAMINDA PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA BULUNAN SİTELER ARASINDA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASINA; KORU SİTESİ (113114 ADA), YEŞİL DOĞA SİTESİ (113116 ADA), ZİRVE KONUTLARI(113122 ADA), AY IŞIĞI SİTESİ (113125 ADA), GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİSİ SİTESİ KARMASI (113126/113128 ADALAR), BUKET PARK SİTESİ (113129 ADA), 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SİTESİ (113389 ADA), IHLAMUR SİTESİ (113390 ADA) KATILMIŞTIR. 4 ER TAKIMDAM 2 GRUP OLARAK YAPILAN ELEME MAÇLARINDAN SONRA;
 
 GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI 3 ÜNCÜLÜK 4 ÜNCÜLÜK MAÇI YAPMIŞLAR VE PENALTILAR İLE KORU SİTESİ TURNUVAYI 3 ÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞTIR.
ZİRVE KONUTLARI BUKET PARK SİTESİ
 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18.00 İLE 19.00 ARASINDA ZİRVE KONUTLARI VE BUKET PARK SİTESİ FİNAL MAÇI YAPACAKLARDIR.

 

YEŞİL DOĞA SİTESİ AY IŞIĞI SİTESİ
   
GÜVEN SİTESİ & YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI KORU SİTESİ

 

BAHAR ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA 6 MAYIS PAZAR GÜNÜ GELENEKSEL YÖRESEL OYUNLAR, BİSİKLET TURU, HALK KOŞUSU YAPILACAK, ŞENLİĞE KATILIMCILARA HEDİYELER VERİLECEK VE LOKMA İKRAMI YAPILACAKTIR. PARK EYMİR TOPLU KONUTLARINDA YAŞAYAN TÜM SAKİNLERİMİZ DAVETLİDİR.

HEDİYE ÇEKİLİŞİVE YARIŞLARA KATILMAK İÇİN KAYIT YAPTIRILMASI VE NUMARA ALINMASI GEREKMEKTEDİR. KAYITLAR İÇİN LÜTFEN NUFÜS CÜZDANLARINIZ İLE BERABER MÜRACAAT EDİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TEL : 0530 114 24 73

 

 

 

AYGÜN ÜNLÜ 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

 

23 NİSAN 2018

 

ÇANAKKALE SAVAŞININ 103 ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ

 

ORTA ASYA’DAN KALKIP ANADOLU’YU VATAN YAPANLARI BU TOPRAKLARDAN GELDİKLERİ YERE GÖNDERMEK İSTEYENLER, KITA AVRUPASININ TÜM GÜCÜNÜ TOPLAR VE HAÇLI SEFERLERİNİ BAŞLATIR. BU DENEME ANADOLU’DA ERİR GİDER. BU SEFER NİĞBOLU’DA YAPARLAR BUDA BAŞARISIZLIKLA SONLANIR. MOHAÇ’TA DENERLER YİNE YENİLİRLER. BU AZİZ MİLLETİ TEK BİR KITANIN GÜÇLERİ İLE YENEMEYECEĞİNİ DÜŞÜNEN HAÇLI İTTİFAKI, BAŞKA KITALARDAN DA TAKVİYE GÜÇLER ALIR. BUNU AKİF MISRALARINDA ŞÖYLE İFADE EDER.

‘’ESKİ DÜNYÂ, YENİ DÜNYÂ, BÜTÜN AKVÂM-I BEŞER,

KAYNIYOR KUM GİBİ, TÛFAN GİBİ, MAHŞER MAHŞER.

ÇEHRELER BAŞKA, LİSANLAR, DERİLER RENGÂRENK;

SÂDE BİR HÂDİSE VAR ORTADA: VAHŞETLER DENK.

KİMİ HİNDÛ, KİMİ YAMYAM, KİMİ BİLMEM NE BELÂ...

HANİ, TÂ'ÛNA DA ZÜLDÜR BU REZÎL İSTÎLÂ! ‘’

 

OYSA BİLMİYORLAR Kİ, ‘’TÜRK ASKERLERİ ÖLÜME GÜLEREK GİDERLER.’’ İŞTE ÇANAKKALE’DE DE BÖYLE OLDU. BU SAVAŞIN NE KADAR ACIMASIZ OLDUĞUNU YİNE AKİF’İN ŞU MISRALARINDAN ANLIYORUZ.

 

‘’ÖLÜM İNDİRMEDE GÖKLER, ÖLÜ PÜSKÜRMEDE YER;

O NE MÜDHİŞ TİPİDİR: SAVRULUR ENKAAZ-BEŞER...

KAFA, GÖZ, GÖVDE, BACAK, KOL, ÇENE, PARMAK, EL, AYAK,

BOŞANIR SIRTLARA, VÂDÎLERE, SAĞNAK SAĞNAK.’’

 

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103 ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNDE

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

 

‘’EY ŞEHÎD OĞLU ŞEHÎD, İSTEME BENDEN MAKBER,

SANA ÂGÛŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER.’’

AYGÜN ÜNLÜ

TOPLU YAPI YÖN.KUR.BAŞKANI

 

 

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANLIĞININ ZİYARETİ

 

 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE YENİ DÖNEMDE ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ İFA EDECEK OLAN SN. SELİM AKCEYLAN, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN MAKAMINDA ZİYARET EDİLEREK YENİ GÖREVİNDE BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNULMUŞTUR.

SN. SELİM AKCEYLAN, PARTİ İLÇE YÖNETİMİ İLE BİRLİKTE 02 MART 2018 CUMA GÜNÜ PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE İADEYİ ZİYARETE BULUNMUŞTUR. TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. AKCEYLAN VE İLÇE YÖNETİMİNE BU NAZİK ZİYARET İÇİN TEŞEKKÜR EDEREK PARK EYMİR KONUT ALANINDA YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA BİLGİ VERMİŞTİR. ADALET VE KALKINMA PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN YAŞANAN SIKINTILAR HAKKINDA DÜŞÜMCELERİNİ PAYLAŞMIŞ VE HEP BİRLİKTE ÇÖZÜM ARAYACAKLARINI İFADE EDEREK, BERABER ÇALIŞILDIĞINDA HİÇ BİR SORUNUN ÇÖZÜMSÜZ KALMAYACAĞINI BEYAN ETMİŞTİR. GEREK GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI VE GEREKSE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN VERİLMESİ GEREKEN HİZMETLERLE İLGİLİ TOPLU KONUT SAKİNLERİNİN YANLARINDA OLDUKLARINI İFADE ETMİŞTİR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN TANITIMI

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TALEP EDİLEN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN PROJELENDİRİLEREK YAPILAN EYMİR MAHELLESİ AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HİZMETE GİRMEDEN ÖNCE PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNE TANITILMASI İÇİN 03 MART 2018 TARİHİNDE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN TANITIM ORGANİZASYONU YAPILMIŞTIR. TOPLANTIYA PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ, SN. ŞAHİN ATUĞ, SN. ALİ ODABAŞ, SN. İLKER ÖZGÜN VE SN. ŞABAN ÖZAKIN,  DENETİM KURULU ÜYELERİ, KONUT ALANINDA BULUNAN SİTE YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ İLE BLOK YÖNETİCİ VE DENETCİLERİ, GÖLBAŞI BVELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN KATILMIŞLARDIR.GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY; GÖLBAŞI’NA YAPILAN HİZMETLERLE İLGİLİ BİLGİLER SUNMUŞ VE ‘’ TOPLU KONUT İADERESİ TARAFINDAN YAPTIRILARAK HAK SAHİPLERİNE TESLİM EDİLEN PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA İYİ KOMŞULUK İLİŞKİLERİNİ GÜÇLENDİRECEK, SOSYAL HAYATI CANLANDIRACAK VE ÖZELLİKLE BİR ÇOK KONUDA KÜLTÜREL HAYATA YENİ BİR NEFES KAZANDIRACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN YÜZDE 95 NİN TAMAMLANMIŞTIR. TÜM KONUT SAKİNLERİNİN İHTİYAÇLARINA CEVAP BULACAĞI AİLE YAŞAM MERKEZİNDE; YÜZME HAVUZU, KONFERANS SALONLARI, TOPLANTI SALONU, KAFETERYALAR, SAUNA, DÜĞÜN SALONU VE BİR KATINDA DA HER YAŞA HİTAP EDECEK KÜTÜPHANE OLACAKTIR. ‘’ DİYEREK 2/3 AY SONRA HİZMETE ALINACAK OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİNİN HAYIRLI OLMASI TEMENİSİNDE BULUNMUŞTUR.

TOPLANTIDA KONUŞAN GÖLBAŞI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN İSE; ‘AK PARTİ OLARAK SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN İFADE ETTİĞİ GİBİ HALKA HİZMET HAKKA HİZMET BİZİM DÜSTÜRÜMÜZ HALİNE GELMİŞTİR. BENDE BİR PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNİYİM. SN. BAŞKANA BU HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. AK PARTİ OLARAK HEM TÜRKİYE GENELİNDE VE GÖLBAŞINDA BU AZİZ MİLLETİN İHTİYAÇ DUYDUĞU HİZMETLERİN TESPİTİ, YAPILMASI VE HİZMETE SUNULMASI BİZİM EN TEMEL GÖREVLERİMİZDENDİR. ONON İÇİNDİR Kİ İKTİDARDA OLDUĞUMUZ SÜRE İÇERİSİNDE BU HİZMETLERİMİZ BU NECİP MİLLET TARAFINDAN KABUL GÖRMÜŞ VE BUDA SEÇİM SANDIKLARINA TAŞINMIŞTIR. SİZLERİN DESTEĞİ VE BİZLERİN AZİMLİ ÇALIŞMALARIMIZLA DAHA NİCE GÜZEL HİZMETLERİ BUGÜN OLDUĞU GİBİ YARINLARDA DA HAYATA GEÇİRECEĞİZ, HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE; BU HİZMETLERDEN DOLAYI SN. DURUAY’A VE SN. BAŞKAN NEZNİNDA KATKI SUNAN GÖLBAŞI BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. SY. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’TOPLU KONUT SAKİNLERİ OLARAK ŞEHİT YALÇIN DİZDAROĞLU PARKININ BAKIM VE ONARIMININ YAPILMASI, PARK ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN ANKARA EVİNİN TOPLU YAPIYA DEVRİ KONUSUNDA GEREKLİ ÇALIŞMALARIN BAŞLATILMASININ, PARK ALANLARININ BAKIM VE ONARIMLARI İLE GÜVENLİĞİNİN BİR AN ÖNCE SAĞLANMASININ, KONUT ALANI İÇERİSİNE HALK EKMEK KAFETERYASI İSTEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK BUNDAN SONRA DA ‘’BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLE BİRLİKTE ÇOK DAHA GÜZEL GÜNLERİN SİTE SAKİNLERİNİ BEKLEDİĞİNİ’’ İFADE ETMİŞTİR.

TOPLANTI SONUNDA SN. FATİH DURUAY VE SN. SELİM AKCEYLAN TARAFINDAN SİTE SAKİNLERİNDEN İSTEKLERİ ALINMIŞ VE AİLE YAŞAM MERKEZİ GEZİLMİŞTİR.  


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ