parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

KUTLAMA

 BİRİNCİ DÜNYA SAVAŞI SONUCU ANADOLU TOPRAKLARINI PAYLAŞAN ŞER GÜÇLERE KARŞI GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ÖNDERLİĞİNDE BAŞLATILAN KURTULUŞ MÜCADELESİ BAŞARIYA ULAŞMIŞ VE ANADOLU’DA YENİ, GENÇ BİR DEVLETİN KURULUŞ ÇALIŞMALARI BAŞLATILMIŞTIR. BU KURTULUŞTA 7 CEPHEDE GÖREV YAPAN BU AZİZ MİLLETİN EVLATLARINI MİNNET, ŞÜKRAN VE RAHMETLE ANIYORUZ. 
 İŞTE BU GENÇ DEVLETİN YÖNETİM TARZI OLARAK BELİRLENEN CUMHURİYETİN BU SENE 95 YILDÖNÜMÜNÜ KUTLUYIORUZ. BU GENÇ DEVLETİN KURULMASINDA ÖNCÜLÜK EDEN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK; ‘’EY TÜRK İSTİKBALİNİN EVLADI BİRİNCİ VAZİFEN TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ İLELEBED KORUMAK VE MUHAFAZA ETMEKTİR.’’ DİYEREK GENÇLERE EMANET ETTİĞİ AZİZ VATANIN HER KARIŞ TOPRAĞI ŞEHİT KANLARI İLE SULANMIŞTIR.
ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMEY DİLER, CUMHURİYET BAYRAMINIZI KUTLARIM.
 
AYGÜN ÜNLÜ
PARK EYMİR TOPLU YAPI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

MUHARREM AYI ETKİNLİKLERİ

 

  PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ MUHARREM AYI NEDENİ İLE SİTE SAKİNLERİNE YÖNELİK 22 EYLÜL 2018 CUMARTESİ GÜNÜ BİR DİZİ ETKİNLİKTE BULUNMUŞTUR.

  SAAT 10.00 YILDIZ CAMİİ İMAMI TARAFINDAN DUA İLE YAPILAN AÇILIŞ SONRASINDA AŞURE İKRAMI BAŞLAMIŞTIR.

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN ‘’AŞURE VE KARDEŞLİK’’ ADI İLE ORGANİZE EDİLEN ETKİNLİĞİN AÇILIŞ KONUŞMASINDA, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ GÜNE VE ETKİNLİĞİN AMACINA DAİR AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR. SN. AYGÜN ÜNLÜ KONUŞMASINDA; ‘’İSLAM TARİHİNDE BİR SÜRÜ ACILARIN YAŞANMIŞTIR. BUNLARDAN BİRİSİNİNDE RAHMET PEYGAMBERİ HZ.MUHAMED MUSTAFA’NIN (SAV) TORUNU VE HZ. ALİ’NİN OĞLU HZ.HÜSEYİN’İN ŞEHİD EDİLDİĞİ KERBELA OLAYIDIR. BİZLER SON PEYGAMBER HZ.MUHAMED MUSTAFA’NIN (SAV) ÜMMETİ OLARAK BU ACIYI KALPLERİMİZDE YAŞAMAYA DEVAM ETTİRECEĞİZ. ANCAK SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN ‘’BİRLİKTE RAHMET, AYRILIKTA AZAP VARDIR.’’ HADİSİNİ DİKKATE ALARAK ACILARI YENİ ACILARLA DİNDİRMEYECEĞİZ. İSLAM KARDEŞLİĞİMİZİ DOSTA DÜŞMANA GÖSTERMEK İÇİN BİRLİĞİMİZİ, BERABERLİĞİMİZİ VE DİRLİĞİMİZİ BOZMAYACAĞIZ VE BOZDURMAYACAĞIZ. NEREDE BİR YEZİD OLURSA ORADA HAKKI TUTUP KALDIRAN HZ. HÜSEYİN’LER OLACAĞIZ. ACILARIMIZI BAĞRIMIZA BASIP HACCIN KARŞISINDA HİLALİ ZAFERLERE TAŞIYACAĞIZ. BU ETKİNLİĞİMİZDE BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, AK PARTİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN.SELİM AKCEYLAN’A, MHP İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN VE İLÇE YÖNETİMİNE, CHP ESKİ İLÇE BAŞKANI SN. BÜLENT ELİKESİK’E, CHP YENİ İLÇE BAŞKANI SAYIN İBRAHİM KARACA’YA, GÖL-DER (E) BAŞKANI SN. İSA ÖMERCAN VE HER ZAMAN BİZLERİN YANINDA OLAN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.’’ İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR. ETKİNLİK KAPSAMINDA KONUT SAKİNİ ÇOCUKLARDA UNUTULMAMIŞ VE DEĞİŞİK OYUN GRUPLARI İLE ONLARA GÜLME FIRSATI VERİLMİŞTİR.

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖN. KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ

MHP İLÇE BAŞKANI ERSİN PEHLİVAN

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY VE 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI SN. SELİM AKCEYLAN

 

   

CHP ESKİ İLÇE BAŞKANI SN. BÜLENT ELİKESİK   /GÖLBAŞININ SEVİLEN SİMALARINDAN

CHP İLÇE BAŞKANI SN.İBRAHİM KARACA              /GÖL.DER.(E) BAŞKANI SN.İSA ÖMERCAN 

   

PARK EYMİR KONUTLARI 2018 YILI BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN PLANLANARAK 6 MAYIS 2018 PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN 2018 BAHAR(HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ YAPILMIŞTIR. 

ŞENLİK 21 NİSAN 2018 TARİHİNDE SİTELER ARASI FUTBOL TURNUVASI İLE BAŞLAMIŞ VE 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ YAPILAN FİNAL MAÇI İLE TAMAMLANMIŞTIR. TURNUVAYI 113129 ADA (BUKET PARK SİTESİ), 113122 ADA (ZİRVE KONUTLARI)’NI PENALTI ATIŞLARI İLE 4-1 ELEYEREK KAZANMIŞTIR. 

 

 FUTBOL MAÇLARI SONUCU TURNUVAYI BUKET PARK SİTESİ BİRİNCİ, ZİRVE KONUTLARI İKİNCİ VE KORU SİTESİ ÜÇÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞ VE BUKET PARK SİTESİNDEN ATAKAN CUHA 13 GOL İLE GOL KRALI OLMUŞTUR.

6 MAYIS PAZAR GÜNÜ ŞENLİK YÖNETİM KURULU BAŞKANI SAYIN AYGÜN ÜNLÜ’NÜN STARTI İLE BİSİKLET YARIŞI VE HALK KOŞUSU BAŞLAMIŞTIR. ŞENLİK KAPSAMINDA 06-12/13-18/18 ÜSTÜ YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE BİSİKLET YARIŞI VE 18 YAŞ ALTI, 18 YAŞ ÜSTÜ OLMAK ÜZERE DEĞİŞİK KATEGORİLERDE YARIŞLAR DÜZENLENMİŞTİR.

 

 

 

 ŞENLİK SÜRESİNCE ÇOCUKLAR İÇİN ÇOCUK OYUN GRUPLARINDA OYUNLAR OYNATILMIŞTIR

 

ŞENLİĞE KATILANLARA TAVUK DÖNER, LOKMA VE ÇOCUKLAR İÇİN PAMUK ŞEKER İKRAMINDA BULUNULMUŞTUR.

 

 

 

       ŞENLİK PRAGRAMI DOĞRULTUSUNDA YAPILMASI PLANLANAN MÜŞİK ŞÖLENİ MAALESEF HAVA MUHALEFETİ NEDENİ İLE TAMAMLANAMAMIŞTIR.

YARIŞMALARDA YER ALARAK DERECELERE GİREN YARIŞMACILARA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KUPA VE DEĞİŞİK HEDİYELER PLANLANMIŞ ANCAK; HEDİYELERİN DAĞITIMI YAĞMUR NEDENİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR. 

      KONU İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA YAPAN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ; ‘’BU ETKİNLİĞİN YAPILMASININ AMACI; PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUTLARINDA YAŞAYAN HER BİR BİREYİN SOSYAL HAYATINI ZENGİNLEŞTİRMEK, İÇİNDE YAŞADIĞI TOPLUMA AİDİYET DUYGUSUNU GELİŞTİRMEK, GÜZELLİKLERİN PAYLAŞILARAK ÇOĞALTILMASI, ACILARIN PAYLAŞILARAK AZALTILMASI, KOMŞULUK HUKUKUNUN GELİŞTİRİLMESİ, GENÇLERİN SPORA TEŞVİK EDİLEREK KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUNMASIDIR. KONUT ALANINDA BİRLİK RUHUNUN GELİŞTİRİLEREK, PARK EYMİR AİLESİNİN OLUŞTURULMASINA YÖNELİK BİR ETKİNLİKTİR. MAKAMI, MEVKİSİ, TAŞIDIĞI RÜTBE, İŞGAL ETTİĞİ KOLTUK NE OLURSA OLSUN KONUT ALANIMIZDA KİMSANİN KİMSEYE BİR ÜSTÜNLÜĞÜ YOKTUR. NEYE İNANIRSA İNANSIN, HANGİ SİYASAL GÖRÜŞÜ PAYLAŞIRSA PAYLAŞSIN TEMEL HEDEFİMİZ BU TOPRAKLARI VATAN YAPANLARA MİNNET BORCUMUZU ÖDEYEBİLMEK VE ONLARDAN ALDIĞIMIZ BU KUTSAL EMANETE İNSAN VAR OLDUKCA SAHİP ÇIKIP TÜM GÜZELLİKLERİ İLE BERABER SONSUZA KADAR YAŞATABİLMEKTİR. BUNUN İÇİN BU KONUTLARDA YAŞAYAN BİREYLERİ VİZYONLARI GENİŞ, MİSYONLARI BU AZİZ MİLLETİN GELECEĞİ OLAN, DÜŞÜNEN, PLANLAYAN VE ÜRETEN BİR TOPLUM YAPISINA KAVUŞTURMAKTIR. BU DÜŞÜNCELERİMİZİ BİZLERLE PAYLAŞARAK ETKİNLİĞİMİZE DESTEK VEREN BAİTA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY OLMAK ÜZERE TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDER, BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN SİTE YÖNETİCİLERİMİZE VE KONUT SAKİNLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMI SUNARIM. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ BU GÜZEL ORGANİZASYON UMARIM BİZLERDEN SONRA GÖREV ALACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZ TARAFINDAN DA DEVAM ETTİRİLEREK DAHA KUSURSUZ BİR ETKİNLİK HALİNE DÖNÜŞÜR. BİRİNCİSİNİ DÜZENLEDİĞİMİZ ETKİNLİĞİMİZDE MUTLAKA EKSİK, YANLIŞ VE HATALARIMIZ OLMUŞTUR. BUNUN İÇİN SAKİNLERİMİZDEN ÖZÜR DİLERİZ. ETKİNLİĞİMİZE KATILARAK DERECELERE GİREN TÜM YARIŞMACILARIMIZIN HEDİYELERİ YÖNETİM KURULUMUZ TARAFINDAN PLANLANACAK BİR TARİHTE HAK SAHİPLERİNE TAKDİM EDİLECEKTİR.’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNMUŞTUR.

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

SOSYAL FAALİYETLER

 
 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN TOPLUMSAL YAŞAMA KATKI SAĞLAMAK, KOMŞULUK HUKUNU GELİŞTİRMEK VE SİTE SAKİNLERİNİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNİ ARTIRMAK SİTA SAKİNLERİNİN SOSYAL YAŞAMLARINDA FARKINDALIK YARAKMAK İÇİN BAHAR (HIDIRELLEZ) ŞENLİĞİ DÜZENLENMİŞTİR.
 
 ŞENLİK KAPSAMINDA PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA BULUNAN SİTELER ARASINDA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASINA; KORU SİTESİ (113114 ADA), YEŞİL DOĞA SİTESİ (113116 ADA), ZİRVE KONUTLARI(113122 ADA), AY IŞIĞI SİTESİ (113125 ADA), GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİSİ SİTESİ KARMASI (113126/113128 ADALAR), BUKET PARK SİTESİ (113129 ADA), 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ SİTESİ (113389 ADA), IHLAMUR SİTESİ (113390 ADA) KATILMIŞTIR. 4 ER TAKIMDAM 2 GRUP OLARAK YAPILAN ELEME MAÇLARINDAN SONRA;
 
 GÜVEN SİTESİ/YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI 3 ÜNCÜLÜK 4 ÜNCÜLÜK MAÇI YAPMIŞLAR VE PENALTILAR İLE KORU SİTESİ TURNUVAYI 3 ÜNCÜ OLARAK TAMAMLAMIŞTIR.
ZİRVE KONUTLARI BUKET PARK SİTESİ
 5 MAYIS 2018 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 18.00 İLE 19.00 ARASINDA ZİRVE KONUTLARI VE BUKET PARK SİTESİ FİNAL MAÇI YAPACAKLARDIR.

 

YEŞİL DOĞA SİTESİ AY IŞIĞI SİTESİ
   
GÜVEN SİTESİ & YAPRAK VADİ SİTESİ KARMASI KORU SİTESİ

 

BAHAR ŞENLİĞİ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA 6 MAYIS PAZAR GÜNÜ GELENEKSEL YÖRESEL OYUNLAR, BİSİKLET TURU, HALK KOŞUSU YAPILACAK, ŞENLİĞE KATILIMCILARA HEDİYELER VERİLECEK VE LOKMA İKRAMI YAPILACAKTIR. PARK EYMİR TOPLU KONUTLARINDA YAŞAYAN TÜM SAKİNLERİMİZ DAVETLİDİR.

HEDİYE ÇEKİLİŞİVE YARIŞLARA KATILMAK İÇİN KAYIT YAPTIRILMASI VE NUMARA ALINMASI GEREKMEKTEDİR. KAYITLAR İÇİN LÜTFEN NUFÜS CÜZDANLARINIZ İLE BERABER MÜRACAAT EDİNİZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TEL : 0530 114 24 73

 

 

 

AYGÜN ÜNLÜ 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

 

23 NİSAN 2018

 

ÇANAKKALE SAVAŞININ 103 ÜNCÜ YILDÖNÜMÜ

 

ORTA ASYA’DAN KALKIP ANADOLU’YU VATAN YAPANLARI BU TOPRAKLARDAN GELDİKLERİ YERE GÖNDERMEK İSTEYENLER, KITA AVRUPASININ TÜM GÜCÜNÜ TOPLAR VE HAÇLI SEFERLERİNİ BAŞLATIR. BU DENEME ANADOLU’DA ERİR GİDER. BU SEFER NİĞBOLU’DA YAPARLAR BUDA BAŞARISIZLIKLA SONLANIR. MOHAÇ’TA DENERLER YİNE YENİLİRLER. BU AZİZ MİLLETİ TEK BİR KITANIN GÜÇLERİ İLE YENEMEYECEĞİNİ DÜŞÜNEN HAÇLI İTTİFAKI, BAŞKA KITALARDAN DA TAKVİYE GÜÇLER ALIR. BUNU AKİF MISRALARINDA ŞÖYLE İFADE EDER.

‘’ESKİ DÜNYÂ, YENİ DÜNYÂ, BÜTÜN AKVÂM-I BEŞER,

KAYNIYOR KUM GİBİ, TÛFAN GİBİ, MAHŞER MAHŞER.

ÇEHRELER BAŞKA, LİSANLAR, DERİLER RENGÂRENK;

SÂDE BİR HÂDİSE VAR ORTADA: VAHŞETLER DENK.

KİMİ HİNDÛ, KİMİ YAMYAM, KİMİ BİLMEM NE BELÂ...

HANİ, TÂ'ÛNA DA ZÜLDÜR BU REZÎL İSTÎLÂ! ‘’

 

OYSA BİLMİYORLAR Kİ, ‘’TÜRK ASKERLERİ ÖLÜME GÜLEREK GİDERLER.’’ İŞTE ÇANAKKALE’DE DE BÖYLE OLDU. BU SAVAŞIN NE KADAR ACIMASIZ OLDUĞUNU YİNE AKİF’İN ŞU MISRALARINDAN ANLIYORUZ.

 

‘’ÖLÜM İNDİRMEDE GÖKLER, ÖLÜ PÜSKÜRMEDE YER;

O NE MÜDHİŞ TİPİDİR: SAVRULUR ENKAAZ-BEŞER...

KAFA, GÖZ, GÖVDE, BACAK, KOL, ÇENE, PARMAK, EL, AYAK,

BOŞANIR SIRTLARA, VÂDÎLERE, SAĞNAK SAĞNAK.’’

 

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103 ÜNCÜ YIL DÖNÜMÜNDE

AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ.

 

‘’EY ŞEHÎD OĞLU ŞEHÎD, İSTEME BENDEN MAKBER,

SANA ÂGÛŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER.’’

AYGÜN ÜNLÜ

TOPLU YAPI YÖN.KUR.BAŞKANI