parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

ZİYARET

  Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn.Arif GORİÇA, Muhasip Üye Sn. Okan ÖKTEN, Yön.Kur.Üyesi Sn.Şahin ATUĞ ve Denetim Kurulu Başkanı Sn. Ayten ANIK tarafından makamında ziyaret edilerek Park Eymir Toplu Konut alanında yaşanılan sorunları dile getirmişlerdir.

 Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn. Arif GORİÇA, konut alanı içerisinde bulunan Şht.Yalçın DİZDAROĞLU park alanında ışıklandırmaların yanmaması sebebi ile amaca uygun kullanılamadığını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait olan bu parkın sahipsiz kalmasından dolayı içerisinde bulunan oturma gruplarının büyük bir bölümünün tahrip edildiğini ve yine site yakınında bulunan Şht.Sabahattin KOÇAK Anadolu İmam Hatip Lisesi yanında bulunan metruk yapılarında emniyet altına alınması için ilgili kurumlardan destek beklediklerini ifade etmiştir.

 Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, yaşanılan sorunların yakından takip edildiğini beyan ederek hep beraber bu sıkıntıların aşılabileceğini ifade ederek, yeni seçilen Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine başarılar dilemiştir.

KARANLIĞI AYDINLATANLAR

  KEÇECİZADE FUAT PAŞA,  SULTAN ABDÜLAZİZ’İN MEŞHUR PARİS GEZİSİNE DIŞİŞLERİ BAKANI OLARAK KATILIR. YARI RESMİ BİR TOPLANTIDA FRANSA İMPARATORU III. NAPOLYON, FUAT PAŞA’YA İSTEDİKLERİNİ SIRALAR. “SÜVEYŞ KANALI AÇILMALI, GİRİT, OSMANLILARDAN ALINIP YUNANİSTAN’A VERİLMELİ, KUDÜS’TEKİ KUTSAL YERLERDEN KATOLİKLERE AİT OLANLARIN YÖNETİMİ FRANSIZLARDA OLMALI” İMPARATOR, OSMANLI DEVLETİ’NİN BUNLARA KOLAY KOLAY RAZI OLMAYACAĞINI BİLDİĞİ İÇİN DE ABA ALTINDAN SOPA GÖSTERİR:
ZATEN BU SORUNLAR SİZİN İÇİN BÜYÜK BİR DERT... YORGUN OMUZLARINIZDAN BUNLARI ATIP HAFİFLEYİNİZ...
  BUNA KARŞILIK FUAT PAŞA GÜLÜMSÜYOR VE HİÇ İSTİFİNİ BOZMADAN CEVAP VERİR: “BİZ HÂLÂ ÇOK GÜÇLÜYÜZ HAŞMETMEAB. TEHDİTLERE BOYUN EĞMEYİZ.” İMPARATOR, “YAPMAYIN” DER, “DEVLETİNİZİN NE KADAR ZAYIFLADIĞINI BÜTÜN DÜNYA BİLİYOR.” YANİ “SİZİ VURURUZ” DEMEYE GETİRİR. BU TEHDİT KARŞISINDA, FUAT PAŞA’NIN VERDİĞİ ŞU CEVAP TARİHE GEÇER: “HAŞMETMEAB, SİZ, BENDENİZE, BAŞKA BİR DEVLET GÖSTEREBİLİR MİSİNİZ Kİ, ÜÇ YÜZ SENEDİR, SİZ DIŞARIDAN, BİZ İÇERİDEN, OSMANLI’YI YIKAMADIK!” DER.
   İŞTE 15 TEMMUZ 2016 TARİHİNDE DE DIŞARIDAKİ OYUN KURUCULARIN, İÇERİDEKİ İŞBİRLİKÇİLERİ, EFENDİLERİNE HİZMET ETMEK ÜZERE HAREKETE GEÇERLER. AMA UNUTTUKLARI; BU AZİZ MİLLETİN BİLGE KAĞAN’LARI, ALPASLAN’LARI, FATİH’LERİ, YAVUZ’LARI, ATATÜRK’LERİ BİTMEZ. SADECE İSİM DEĞİŞTİRİRLER. DÜNÜN KILIÇ ASLAN’LARI, YILDIRIM BAYAZIT’LARI, SULTAN MURAT’LARI BU GÜNÜN; ÖMER HALİS’LERİ, MUSTAFA YAMAN’LARI, MUHAMMED ALİ AKSU’LARI, MERİÇ ALEMDAR’LARI, AYŞE AYKAZ’LARI OLARAK TARİHİ YENİDEN YAZMAK ÜZERE ETRAFLARINA BAKARAK KİM VAR DEMEDEN, BEN VARIM DİYEREK İSİMLERİNİ ALTIN HARFLERLE TARİHE YAZDIRIRLAR. BU YÜCE MİLLETİN KARANLIĞINI AYDINLIĞA ÇEVİRİRLER. 
 
EY, BU TOPRAKLAR İÇİN TOPRAĞA DÜŞMÜŞ, ASKER!
GÖKTEN ECDAD İNEREK ÖPSE O PAK ALNI DEĞER.
 
AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ SAYGI VE RAHMETLE ANIYOR, GAZİLERİMİZE MİNNET VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.
 
RAMAZAN YALGIN
PARK EYMİR TOPLU YAPI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

DUYURU

 

 

SN. RAMAZAN ŞİMŞEK

GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI

 

 31 MART MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE İLÇEMİZDE CUMHUR İTTİFAKININ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLARAK SEÇİME GİREN VE SEÇİMLERİ KAZANARAK GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI OLAN SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUZ.

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNİ KAZANAN ARKADAŞLARIMIZA, MAHALLELERİMİZDE GÖREV ALAN MUHTARLARIMIZIDA TEBRİK EDİYOR, YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

AYGÜN ÜNLÜ

PARK EYMİR TOPLU YAPI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

SOSYAL FAALİYETLER

 

TOPLUMSAL YAŞAMA KATKI SUNMAK VE SN. CUMHURBAŞKANIMIZIN EŞİ SN. EMİNE ERDOĞAN’IN HİMAYELERİNDE YÜRÜTÜLEN SIFIR ATIK PROJESİNDE FARKINDALIK YARATMAK İÇİN, 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KONUT ALANIMIZDA BULUNAN ŞEHİT BÜLENT GÖÇER İLKÖĞRETİM OKUL YÖNETİMİ İLE PARK EYMİR TOPLU KONUTLARI YÖNETİMİ ARASINDA YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUCU HİTABET VE SIFIR ATIK KONULARINDA KOMPOSİZYON YARIŞMASI DÜZENLENMİŞTİR.

 

KONUYLA İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNAN YÖN.KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ ÖZETLE;

‘’OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN DENETİMİNDE VE YİNE OKULUMUZDA GÖREVLİ ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN OLUŞTURULAN KOMİSYON GÖZETİMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN YARIŞMA SONUCU, PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ TARAFINDAN 1 İNCİLERE BİSİKLET, 2 CİLERE TABLET VE 3 ÜNCÜLERE KOL SAATİ HEDİYE EDİLMİŞTİR.

GELECEĞİMİZİN MİRASCILARI OLAN ÇOCUKLARIMIZIN TÜRK MİLLETİNİN İNANCINA, KÜLTÜRÜNE, ÖRF VE ANANESİNE UYGUN ÇAĞIN GEREKTİRDİĞİ BİLGİLER İLE DONATILMIŞ, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN KOYMUŞ OLDUĞU MUASIR MEDENİYETİ YAKALAYAN BİREYLER OLMASI İÇİN PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ OLARAK BU VE BENZERİ ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR. BİZİM TEK GAYEMİZ GELECEKTE BU TOPRAKLARIN MİRASCISI GÖRDÜĞÜMÜZ EVLATLARIMIZI BU GÜNDEN BU YÜCE MİLLETE HİZMET ETMEK İÇİN HAZIR HALE GETİRMEKTİR. BUNUN İÇİN BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN OKUL MÜDÜRÜMÜZE VE OKUL İDARESİ İLE OKUL AİLE BİRLİĞİNE VE TÜM SİTE SAKİNLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMININ KUTLU OLMASINI DİLERİM.

 

 

 

 

 AYGÜN ÜNLÜ

PARK EYMİR TOPLU YAPI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ’NÜN AÇIKLAMASI

Gölbaşı’da Ankara’nın metropol ilçesi ama burada oturmayan, burada oturan insanların dertlerini ihtiyaçlarını bilmeyen partiler ittifak yaptı. Nasıl olsa kazanırız diye her gün yeni yeni insanlar partilere aday başvurusunda bulunuyorlar. Tabi ki insanlarımızın seçme ve seçilme yasal hakkıdır. Ama kendi yaşadıkları yerde bir yere aday olmaya cesaret edemeyen kişiler İl ve Genel merkez gönderdi diye koşarcasına Gölbaşı’na geliyorlar. Ben Gölbaşı’nın en büyük yerleşim merkezinin ( Park Eymir Toki Konutları) başkanı olarak hayretle izliyorum. Yerel seçimlerin kendine göre dinamikleri olduğu daha önceki seçim sonuçlarının incelendiğinde görülecektir. Sayın Belediye Başkan adayları ve İlçe Başkanları galiba seçimi çantada keklik görüyorlar. Ankara'nın diğer ilçelerinde ikamet eden, bu güne kadar oralarda siyaset yapan (Altındağ- Mamak-Keçiören-Çankaya vs.) bu güne kadar Gölbaşı’na hiç gelmemiş yeni aday adayları olduğunu görüyoruz. Sayın Başkan adayları Gölbaşı'na gelen meclis üyesi adaylarını yanlarına alarak kesin kazanacaklarından emin seçmenden oy isterken, ‘’sizin içinizde liyakat sahibi, işinin uzmanı yöneticilik, idarecilik yapmış Gölbaşı'nın sorunlarını ve çözümlerini bilen insanlar olmadığı için’’ Genel merkezden ve İl merkezinden gelen bu arkadaşlarla sizleri yöneteceğiz diye oy istersiniz! 
Ben söyledim günah benden gitti duymayanlara.
 

BİLGİLENDİRME NOTU

  14 Nisan 2008 tarihli Resmi Gazete(26847) mükerrer sayısında yayımlanan yönetmelikle Isı Pay Ölçer cihazı taktırmak için 2.5.2012 tarihine kadar süre verilmiş, Park Eymir Konutlarında da buna uygun olarak 2012 yılı içinde cihazlar takılmıştır. 

   6 Temmuz 2018 tarihinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Isı Sayaçları Muayene Yönetmeliği ile getirilen düzenlemelere göre ısı sayaçlarının beş yılda bir periyodik muayenelerinin yaptırılması kanunen zorunlu hale gelmiştir. İlgili muayene, sayacın üretim yılının birinci yıl olarak sayılması ile birlikte beş yılını doldurmuş sayaçlar için Ocak ve Şubat ayları içerisinde Bakanlığın yetkilendirdiği Isı Sayacı Muayene Servislerine başvurularak yaptırılabilecektir. Isı sayaçları başvuru yapılan yıl içerisinde yetkili serviste muayeneye sokulacak ve muayeneden geçen sayaçlar beş yıl süre ile kullanılabilir şekilde yetkili servis tarafından damgalanacak ve belgelenecektir.

   Sayaçların Periyodik muayenesi ile ilgili düzenleme bizlerin kullandığı cihazların 2019 Şubat sonuna kadar konuyla ilgili Bakanlık tarafından yetkilendirilen servislere başvurulması, 31.12.2019 tarihine kadar işlemin bitmesi hükmünü taşıyor.

   Yönetmelik Periyodik muayene ile ilgili sorumluluğu bina yönetim kurullarına, bina yöneticilerine, kat maliklerine yüklemektedir.

  Kat Malikinin görevi, konutunda bulunan cihazın sorumlu şirketçe sökülmesine izin vermek, muayene sonrası cihazının etiket bilgilerinin ve işaretlerinin olup olmadığının kontrol etmek, cihaz üzerinde bulunan damgaların kontrol etmek. Sorumluluğu ise cihazın muayenesi için muayene ücreti, sökme takma ücreti ve gerekiyorsa cihaza ait yedek parça maliyetinin ödenmesi.

  Blok yönetim görevi, kat maliklerine konuyla ilgili bilgi vermek, kat malikleri kurulundan yetki alıp, Ada Yönetimine Temsilciler Kurulu aracılığı ile yetki devretmek. Blok Yönetimi yukarda adı geçen Yönetmeliğin 4.maddesi ı bendi gereği muayenenin yaptırılması konusunda doğrudan sorumlu olup, muayenesi yaptırılan cihaza ait, yetkili firma tarafından onaylanmış raporun bir nüshasını kendinde bulundurur.

  Belirtilen süreler içinde sorumluluğunu yerine getirmeyenlere 3516 sayılı Ölçüler ve Ayarlar Kanunu kapsamında damga süresi dolmuş ölçü aleti kullanım fiilinden dolayı sayaç başı 2.101 TL (2019 yılı için) tutarında para ceza uygulanacaktır. 


1.Isı Sayaçları Muayene Yönetmeliği (6 Temmuz 2018-Sayı:30470) (TIKLAYINIZ)

2.Merkezi Isıtma ve Sıcak Su Sistemlerinde Isınma ve Sıhhi Sıcak Su Giderlerinin Paylaştırmasına İlişkin Yönetmelik (14  Nisan 2008-sayı:26847)(TIKLAYINIZ)

3.3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu (21.01.1989)(TIKLAYINIZ)


PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

YÖNETİM KURULU FAALİYETLERİ ZİYARET

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ, CUMHUR İTTİFAKININ GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI, MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNMUŞLARDIR. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞEN ZİYARETTE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN VE GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK KARŞILANMIŞLARDIR. MHP GÖLBAŞI İLÇE BAŞKANI SN. ERSİN PEHLİVAN, ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ İFADE EDEREK ANKARA’DA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SN. MEHMET ÖZHASEKİ’NİN, GÖLBAŞINDA DA SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İN CUMHUR İTTİFAKININ ADAYLARI OLARAK SEÇİMLERE GİRİLECEĞİ VE BU YARIŞTA PARK ETMİR TOPLU YAPI SAKİNLERİNİN DESTEKLERİNİ BEKLEDİKLERİNİ İFADE ETMİŞTİR. SN. RAMAZAN ŞİMŞEK İSE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİNE BU NAZİK ZİYARETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMİŞ, GÖLBAŞININ SORUNLARINI ÇOK YAKINDA BİLDİĞİNİ, ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAKLARINI BEYAN EDEREK YÖNETİM KURULU ÜYELERİNE TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ İSE GÖLBAŞI’NA GÜZEL HİZMET VERECEK OLAN HERKESİN YANINDA OLACAKLARINI BEYAN EDEREK BAŞARI DİLEKLERİNİ İFADE ETMİŞTİR.

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’I ZİYARET EDEREK GÖREV SÜRESİ İÇERİSİNDE GÖLBAŞI’NA VE PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANINDA YAPTIĞI HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETMİŞTİR. ZİYARETTE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ SN. AYGÜN İHTİYACLARI OLDUĞUNDA HEP YANLARINDA BULDUKLARI SN. FATİH DURUAY’A TEŞEKKÜR EDEREK, PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUT ALANI İÇERİSİNDE SAYIN BAŞKANIN KONUT SAKİNLERİNE HATIRA BIRAKACAĞI VE GÖLBAŞI ÖLÇEĞİNDE BÜYÜK BİR YATIRIM OLAN AİLE YAŞAM MERKEZİ İÇİN SİTE SAKİNLERİ ADINA BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI YANINDA MÜTEVAZİ DURUŞU, ENGİN HOŞ GÖRÜŞÜ VE HER ZAMAN GÖLBAŞILILARIN YAŞAMLARININ İÇİNDE OLAN SN. FATİH DURUAY’A HİZMETLERİ İÇİN PARK EYMİR TOPLU KONUT SAKİNLERİ ADINA BİR PLAKET VERMİŞTİR. SN. FATİH DURUAY İSE TEK AMACININ GÖLBAŞINI TERCİH EDİLEN, ÜSTÜN YAŞAM KALİTESİ OLAN VE SAHİP OLDUĞU DEĞERLER İLE LAYIK OLDUĞU NOKTAYA TAŞIMAK OLDUĞUNU BEYAN EDEREK MÜTEVAZİ GÖLBAŞI’NA BİR ÇOK İLDE DAHİ NASİP OLMAYAN ÖLÇEKLERDE HİZMETLER YAPILDIĞINI KONYA YOLUNUN ALTA ALINMASI, MİLLEK PARKI, 200 YATAKLI HASTANE AİLE YAŞAM MERKEZLER, MOGAN GÖLÜNÜN TEMİZLENMESİ GİBİ BİR ÇOK PROJEYE İMZA ATARAK GÖLBAŞI’LI HEMŞERİLERİMİN GÜVENLERİNİ BOŞA ÇIKARMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM. BİZ BU YOLA ÇIKARKEN TÜM HEMŞERİLERİMİZDEN SADECE DUA İSTEDİK BİLİYORUZ Kİ YAPTIĞIMIZ BU HİZMETLER İÇİN TÜM HEMŞERİLERİMİZİN DUASINI ALDIK. ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE BAYRAĞI CUMHUR İTTİFAKININ ADAYI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK BEYE TESLİM EDECEĞİZ. ONA ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLER BU NAZİK ZİYARET İÇİN DE PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİNE VE KONUT SAKİNLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM İFADELERİNİ KULLANMIŞTIR.

 

PROF.DR. FUAT SEZGİN AİLA YAŞAM MERKEZİ

PARK EYMİR TOPLU YAPI KONUT ALANI İÇERİSİNE YAPILAN PROF.DR. FUAT SEZGİN AİLE YAŞAM MERKEZİ PARK EYMİR KONUT SAKİNLERİNİN YAŞAMINDA YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATACAKTIR. PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖN.KUR.BAŞKANI SN. AYGÜN ÜNLÜ KONU HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR. SN. ÜNLÜ ‘’AİLE YAŞAM MERKEZİ KONUT SAKİNLERİMİZİN SOSYAL, KÜLTÜREL HAYATINA BÜYÜK KATKI SUNUCAKTIR. İÇERİSİNDE BULUNAN VE HER YAŞA HİTAP EDECEK OLAN YÜZME HAVUZU VE KONDİSYON SALONU İLE SAĞLIKLI BİR TOPLUM, KAFETERYASI İLE KALİTELİ BİR HİZMET, HALK EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE AİT BİRİM İLE SİTE SAKİNLERİNİN SOSYAL HAYATINA KATKI SUNACAK KURSLAR, KONFERANS SALONU İLE KÜLTÜREL HAYATA ZENGİNLİK, TOPLANTI SALONLARI İLE KONUT SAKİNLERİNİN DAHA ÇOK SOSYAL FAALİYETLERE KATILMALARI SAĞLANMIŞ OLACAK VE EN ÖNEMLİSİ İSE YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ SN. ALİ ODABAŞ ÜSTÜN GAYRET VE KATKILARI İLE OKUL ÇAĞINDAKİ TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE VE OKUMAYI SEVEN TÜM SAKİNLERİMİZE 24 SAAT HİZMET VERMESİ PLANLANAN KÜTÜPHANE YAŞAMIMIZA YEPYENİ BİR GÜZELLİK KATACAKTIR. BUNUN İÇİN BAŞTA GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY’A, YÖN.KUR.ÜYESİ SN. ALİ ODABAŞ’A VE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDER, HAYIRLI OLMASINI DİLERİM.’’ AÇIKLAMALARINDA BULUNMUŞTUR.

 

GÖLBAŞI KAYMAKAMI SN. TÜLAY BAYDAR BİLGİHAN, GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. FATİH DURUAY, KÜTÜPHANELER GENEL MÜDÜRÜ SN. ALİ ODABAŞ VE GÖLBAŞI KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ SN. ÖZBEY UÇAK’IN ZİYARETLERİ.

 KÜTÜPHANEYE GELECEK YAVRULARIMIZI VE GENÇLERİMİZİ UNUTMADIĞI İÇİN PARK EYMİR TOPLU YAPI SAKİNLERİ OLARAK SN. ALİ ODABAŞ’A TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

BAHAR ŞENLİĞİ YARIŞLARINDA DERECEYE GİREN SİTE SAKİNLERİNE ÖDÜLLERİ VE ŞENLİĞE KATKI SUNAN KATILIMCILARA DA ŞİLTLERİ TAKDİM EDİLDİ.

 

 

 

YÖN.KUR.BŞK.SN.AYGÜN ÜNLÜ, DERECE YAPAN YARIŞMACILAR İLE GÖREV ALAN SİTE SAKİNLERİ

 

YÖN.KUR.BŞK.SN.AYGÜN ÜNLÜ, BŞK.YRD.SN.ŞAHİN ATUĞ VE YÖN.KUR.ÜYESİ SN. ALİ ODABAŞ