parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

DUYURU

   ‘’İnsanlık tarihinde ilk medeniyetlerinin kurulduğu bu topraklar her zaman şer güçlerin hedefi halindedir. Gelişen teknoloji ve tüketime yönelik yaşam insan hayatına egemen oldukça hâkim güçler daha fazla sömürgeler bulmak ve daha fazla silah satabilmek için toprağının üstünden, toprağının altı daha kıymetli olan Orta Doğu coğrafyası hep şer güçlerin hedefi olmuştur. Bu haçlı zihniyeti bu emellerine kavuşmak için kimi zaman dini kullanarak HAÇLI İTTİFAKINI oluşturmuş (Haçlı Seferleri), kimi zaman ekonomik çıkarlarını kullanarak birlikler kurmuş (AVRUPA BİRLİĞİ) ama tüm bu değişkenler arasında değişmeyen tek şey Orta Doğu’da yer alan ülkelerin doğal kaynaklarının sömürülmesi ve insanlarının ekonomik olarak köleleştirilmesidir.

  ‘Nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu' olan bu aziz millet BARIŞ PINARI HAREKÂTI ile yine mağdurların ve mazlumların yardımına koşmuş, kimileri tarafından insan hakları ve medeni dünyanın temsilcileri kabul edilen şer güçlere her türlü kara propagandasına rağmen tüm dünyaya ders vermiştir. Hiçbir zaman emperyalist bir düşünceyi taşımayan TÜRKİYE CUMHURİYETİ, sözde tüm dünyaya insanlık dersi veren şer güçler tarafından beslenip büyütülen terör örgütlerine bir kez daha TÜRK’ün olduğu Balkanlar'dan Kafkaslar'a, Afrika'dan Ortadoğu'ya kadar nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu olmaya devam etmektedir. Topraklarından koparılan ve denizlerde boğulan Aylan bebek ile havan mermisi ile beşiğinde öldürülen Muhammed OMAR bebeğin hesaplarını sorma zamanı şimdi gelmiştir. Kahraman Ordumuz tarafından gerçekleştirilen BARIŞ PINARI harekâtı bir işgali değil insanlık suçu işleyen bu çetelerden bu hesapları sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı karanlığa sığınıp aydınlığa çıkamayan korkaklardan hesap sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı insan hakları adı altında tüm dünyayı kana bulamak isteyenlere ders vermek içindir. Bunu anlayamayan içerde ve dışarıdaki herkese diyoruz ki Park Eymir Toplu Konutlarında oturan otuzbin sakinimiz ile siyasi iktidarın kararının arkasında ve kahraman ordumuzun yanındayız. Onlara çıktıkları bu kutlu yolda zaferler niyaz ederiz. Allah yar ve yardımcıları olsun.’’
 
 
Ramazan YALGIN
Yön.Kur.Başkanı
 

GÖLBAŞI’NDA BİR İLK PARK EYMİR TOPLU KONUTLARINDA BAŞLANGIÇ

 

 

SOHBET

     KELİME ANLAMI: DOSTÇA, ARKADAŞCA KONUŞARAK, HOŞ BİR VAKİT GEÇİRME, SÖYLEŞİ, YARENLİK, HASBİHAL ETME.

SOHBETLERİN VAKTİ TAMAM HERŞEY BİTTİ,

DÜN BUGÜN DOLU MASAMDA, BİR BEN KALDIM HERKES GİTTİ   

 

     PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN; ‘’YUKARIDA MISRALARDA BELİRTİLEN VE TÜRKÜLERE KONU OLAN İNSANIN YALNIZLAŞTIĞI GÜNÜMÜZ DÜNYASINDA, GÜNÜN STRESİNİ VE YORGUNLUĞUNU ATMAK, NEZAKETİ VE TEVAZUYU YAŞAMAK İSTEYENLERİN İLGİSİNİ ÇEKECEK KÜLTÜREL FAALİYETLERDEN OLAN KÜTÜPHANE SOHBETLERİNİN BAŞLADIĞINI’’ BEYAN ETMİŞTİR.

     SN. RAMAZAN YALGIN AÇIKLAMALARININ DEVAMINDA ‘’ESKİ ANADOLU YAŞAMINDA KIŞ GELİPTE DIŞARIDA YAPILACAK İŞLERİN BİTTİĞİNDE, KÖY ODALARINDA SOHBETLERİN BAŞLARDI. AİLE BÜYÜKLERİNİN HOŞ SOHBETLERİNE GENÇLERDE SERVİS HİZMETLERİ İLE DİNLEYİCİ OLARAK KATILIRLARDI. BU SOHBETLERİN SONUCU, KENDİSİ VE TOPLUM İLE BARIŞIK NESİLLER ORTAYA OLUŞUR, SÖZÜN GÜMÜŞ, DİNLEMENİN İSE ALTIN OLDUĞU BU DOST SOHBETLERİNDE MİLLET KÜLTÜRÜ MEYDANA GELİR VE YİNE BURALARDAN SONRAKİ KUŞAKLARA BU KÜLTÜRLER AKTARILARAK YAŞATILIRDI.

     GÜNÜMÜZDE ARTIK OLMAYAN BU KÖY ODALARININ YERİNE YENİLERİNİN KONAMAMASI SONUCU KÜLTÜRÜNE YABANCI, KENDİSİ İLE KAVGALI, TOPLUMA SAYGISIZ, EDEP BİLMEZ, AHLAKI TÜKENMİŞ BEN MERKEZLİ YAŞAYAN BİR KUŞAK DOĞMUŞTUR. OKUMAYAN, OKUDUĞUNU ANLAMAYAN, ANLADIĞINI ANLATAMAYAN BU NESİLDE GÖRDÜĞÜMÜZ EKSİKLİĞİN GİDERİLMESİ İÇİN; PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANI İÇERİSİNDE BULUNAN, GÖLBAŞI BELEDİYESİNE AİT DR. FUAT SEZGİN AİLE YAŞAM MERKEZİ İÇERİSİNDEKİ MEHMET HALİS BOZKURT KÜTÜPHANESİNDE KÜTÜPHANE SOHBETLERİ BAŞLAMIŞTIR. 

     SADECE SİTE SAKİNLERİNİN DEĞİL, UMARIM Kİ TÜM GÖLBAŞI’LILARIN DİKKATİNİ ÇEKECEK BU SOHBETLER KÜLTÜR BAKANLIĞI, KÜTÜPHANELER GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLE KOORDİNE EDİLEREK, GÖLBAŞI KÜTÜPHANE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN KOORDİNASYONU İLE HAYATA GEÇİRİLMEKTEDİR. BU GÜZEL DÜŞÜNCENİN HAYATA GEÇİRİLMESİNDEKİ ZERAFET KADAR GÖLBAŞI’NIN VE TABİKİ BİZİM KONUT ALANIMIZIN TERCİH EDİLMİŞ OLMASI BİZLERİ MUTLU ETMİŞTİR. EMEĞİ GEÇEN TÜM TARAFLARA TEŞEKKÜR EDER, TÜM SAKİNLERİMİZİ BU SOHBETLERE BEKLERİZ.’’ İFADELERİNİ KULLANIMIŞTIR.

SOHBET  

 

KÜTÜPHANE SOHBETLERİ

  

 

  

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

AŞURE 2019

 PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ 21 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ SİTE SAKİNLERİNE ŞHT.YALÇIN DİZDAROĞLU PARKINDA BULUNAN SOSYAL KAFETERYA DA AŞURE İKRAM EDECEKTİR. ETKİNLİK KAPSAMINDA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN ÇOCUK VE HANIMLARA YÖNELİK SAĞLIK TARAMALARI VE BİLGİLENDİRMELER YAPILACAK, MUHTELİF HEDİYELER DAĞITILACAKTIR. 

TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

 

YÖNETİM KURULU ZİYARET

4 EYLÜL ÇARŞAMBA GÜNÜ PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN, BAŞKAN YARDIMCISI SN. ARİF GORİÇA, YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. ŞAHİN ATUĞ, YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. İZZET ÖZTÜRK VE YÖNETİM KURULU ÜYESİ SN. OKAN ÖKTEN; GÖLBAŞI BELEDİYE BAŞKANI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’İ MAKAMINDA ZİYARET ETMİŞLERDİR.

 

 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. RAMAZAN YALGIN, BELEDİYE BAŞKANI SN. RAMAZAN ŞİMŞEK’E ‘’NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDUKLARINI YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİKLERİNİ’’ BEYAN EDEREK ‘’HEM GÖLBAŞI’NIN VE HEM DE PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANININ SORUNLARI HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUKLARINI’’ İFADE ETMİŞTİR.

 

BELEDİYE BAŞKANI SAYIN RAMAZAN ŞİMŞEK İSE ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ İFADE EDEREK ‘’BİZ GÖLBAŞINDA FARKINDALIK YARATMAK ÜZERE GÖREVE TALİP OLDUK. BUNUN İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ. GENİŞ BİR ÇOĞRAFYADA VE FARKLI SORUNLARI OLAN BİR İLÇEDE GÖREV ALMANIN ZORLUĞUNU BİLİYORUZ. TEK GAYEMİZ GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİMİN YAŞAM STANDARTLARINI ARTIRMAK, GÖLBAŞINA KATMA DEĞER KATMAK VE GÖLBAŞINI TERCİH EDİLİR BİR İLÇE HALİNE GETİRMEKTİR. MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN BİR MENSUBU VE GÖLBAŞININ BELEDİYE BAŞKANI OLARAK ‘’ÜLKÜDE BİRLİK, ÜLKEDE DİRLİK EN TEMEL ÇIKIŞ NOKTAMIZDIR. TÜM GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİMİN SAĞLIKLI, HUZURLU VE MUTLU BİR YAŞAMA KAVUŞMALARI BİZİM ÜLKÜMÜZDÜR. PARK EYMİR TOPLU KONUT ALANININ SORUNLARINI BİLİYORUM. HİZMETLERİN DAHA HIZLI VE ETKİN ULAŞMASI NOKTASINDA YENİ DÜZENLEMELER YAPMAKTAYIZ. İNANIYORUM Kİ YAPACAĞIMIZ BU HİZMETLER GÖLBAŞILILARI MEMNUN EDECEKTİR. BU NEZAKET ZİYARETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. HEP BERABER GÖLBAŞI’NI HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ.’’ ŞEKLİNDE AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR

ZAFER BAYRAMI KUTLAMASI

 ORDU YOK DEDİLER, KURULUR DEDİ. PARA YOK DEDİLER, BULUNUR DEDİ. DÜŞMAN ÇOK DEDİLER, YENİLİR DEDİ. ÖNCE KENDİSİ İNANDI, SONRA MİLLETİ İNANDIRDI. 97 YIL ÖNCE İNANDIĞI TÜM FİKİRLERİ GERÇEKLEŞTİREN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK VE SİLAH ARKADAŞLARINI MİNNET, ŞÜKRANLA ANIYORUZ. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

ZİYARET

  Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn.Arif GORİÇA, Muhasip Üye Sn. Okan ÖKTEN, Yön.Kur.Üyesi Sn.Şahin ATUĞ ve Denetim Kurulu Başkanı Sn. Ayten ANIK tarafından makamında ziyaret edilerek Park Eymir Toplu Konut alanında yaşanılan sorunları dile getirmişlerdir.

 Yön.Kur.Bşk.Yrd. Sn. Arif GORİÇA, konut alanı içerisinde bulunan Şht.Yalçın DİZDAROĞLU park alanında ışıklandırmaların yanmaması sebebi ile amaca uygun kullanılamadığını, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait olan bu parkın sahipsiz kalmasından dolayı içerisinde bulunan oturma gruplarının büyük bir bölümünün tahrip edildiğini ve yine site yakınında bulunan Şht.Sabahattin KOÇAK Anadolu İmam Hatip Lisesi yanında bulunan metruk yapılarında emniyet altına alınması için ilgili kurumlardan destek beklediklerini ifade etmiştir.

 Gölbaşı Kaymakamı Sn.Tülay Baydar BİLGİHAN, yaşanılan sorunların yakından takip edildiğini beyan ederek hep beraber bu sıkıntıların aşılabileceğini ifade ederek, yeni seçilen Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine başarılar dilemiştir.