parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

15 TEMMUZU UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ Yönetim Telefonları 

 


   Tel: 0312 485 60 01  

   Cep: 0530 114 24 73  

  Fax:0312 485 60 01   

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

BAŞSAĞLIĞI

 

  İDLİB’DE ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZ YÜREĞİMİZE ATEŞ DÜŞÜRMÜŞTÜR. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN.ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

TOPLU YAPI YÖNETİMİ
 

PAZAR KAHVALTISI

 Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi tarafından site çalışanları için 05 Ocak 2010 Pazar günü sabah kahvaltısı vermiştir. Gölbaşının en nezih yerlerinden olan Öz Mevlana’da yapılan sabah kahvaltısına Gölbaşı Belediye Başkanı ve Gölbaşı Siyasi Parti İlçe Başkanları davet edilmiştir. Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK kahvaltıya başka programı nedeni ile katılamamış belediyeyi temsilen Belediye Başlan Yardımcısı Sn. Oğuz Kağan TANRIVERDİ katılmıştır. Siyasi Partilerden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sn. Engin EREN, MHP.Göl.Bel.Grup Başkanvekili Nevzat DULKADİR, MHP Bel.Mec.Üyesi Özer POLAT, MHP Bel.Mec.Üyesi Uğur MİRZA, CHP Bel.Mec.Üyesi Sinan ACAR katılmışlardır. Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk.Sn.Ramazan YALGIN, Bşk.Yrd.Sn. Arih GORİÇA, Yön.Kur.Üyesi Sn.Şahin ATUĞ, Yön.Kur.Üyesi Sn.İzzet ÖZTÜRK, Yön.Kur.Üyesi Sn.Okan ÖKTEN, Den.Kur.Üyesi Sn. Fatih ÜNLÜ ve Den.Kur.Üyesi Sn.Taner TOPÇU da hazır bulunmuşlardır. 
  Kahvaltının açılış konuşmasını Yönn.Kur.başkanı Sn.Ramazan YALGIN yapmıştır. Konuşmasında ‘’Sayın Başkanlarım, değerli arkadaşlarım; davetimizi kırmayarak bizleri onurlandırdığınız için hepinize Toplu Yapı Yönetimi adına teşekkür ederim. Bildiğiniz üzere Gölbaşı’nın en büyük sivil toplum örgütüyüz. Yüzölçümü olarak küçük ancak hizmet verdiğimiz nüfusa bakıldığında yaklaşık 25.000 site sakinimiz ile birlikte Gölbaşı’nın altıda biriyiz. Konut sakinlerimiz ağırlıklı olarak kamu kurumlarında çalışmakta ve yine yüzde ellisi eşleri ile birlikte görev yapmaktadır. Buna paralel olarak Gölbaşı ekonomisine çok ciddi katkı sunduğumuz bir gerçektir. Konutlarımızı teslim aldığımız 2009 yılından beri artık biz Gölbaşı’lı olduk. Doğal olarak da Gölbaşı’nın geleceği çocuklarımızın yarınları olacaktır. İşte biz çocuklarımızın yarınlarını inşa ederken Gölbaşı’nda siyaset yapanlara diyoruz ki bizim görüşlerimizi de dikkate alın. Gölbaşı’nın Başkentte Başka Kent olması için hep beraber çalışalım. Biz buna hazırız.’’ Başkan YALGIN konuşmasının devamında da site çalışanlarına yönelik olarak ‘’Çok kıymetli arkadaşlarım, bizler sizlerle 24 saat beraber yaşıyoruz. Çoğu zaman çocuklarımızı, evlerimizi sizlere emanet ederek huzur içerisinde görevlerimize gidiyoruz. Aramızda patron çalışan ilişkisi yok, kardeşlik hukuku vardır. Görevlerimizi layığı ile yaptığımız sürece bu böyle devam edecektir. Ben bu güne kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim.  Belediye hizmetleri hakkında bilgi almak üzere şimdi sözü aramızda bulunan Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Oğuz Kağan TANRIVERDİ’ye bırakıyorum.’’ Diyerek konuşmasını tamamlamıştır.
 
 Belediye Başkan yardımcısı Oğuz Kaan TANRIVERDİ konuşmasına ‘’Belediye Başkanımız Sn. Ramazan ŞİMŞEK’in hepinize selamları var. Başka bir yerde önceden planlanan bir program dolayısı ile aramızda bulunamamıştır. Bunun için Sn. Yönetim Kurulundan ve siz değerli arkadaşlarımdan özür dilemiştir. Görevi devraldığımız günden bu güne kadar tek amacımız olan siz değerli Gölbaşı’lılara layık oldukları hizmetleri sunabilmek için çalışmaktayız. Temel hedefimiz bizden önceki dönemlerde başlamış ve halen devam eden hizmetleri bir an önce bitirmektir. Tarafımızdan planlanan ve 2020 yılında etap etap hayata geçirilecek olan projelerimizi de çok yakında sizlerle paylaşacağız. Ancak şu bilinmeli ki sayın başkanında dediği gibi Gölbaşı Başkentte başka kent adayıdır ve olacaktır. Bizlerin azmi ve sizlerin desteği ile çocuklarımız ve gelecek nesiller için örnek bir yaşam alanı oluşturulacaktır.’’ Diyerek belediye hizmetleri hakkında bilgiler vermiştir.
 Kahvaltıyı müteakip Gölbaşı Belediye Başkanlığı tarafından tahsis edilen ve Bellas Müdürü Sn. A.İhsan TUNÇ’un mihmandarlığında katılımcılara Mogan Gölünde tekne turu yaptırılmıştır. Program sonunda Yön.Kur.Bşk.Sn. Ramazan YALGIN, yönetim kurulu ve site çalışanları adına Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e, Bellas Müdürü Sn. A.İhsan TUNÇ’a ve katılımcılara teşekkür etmiştir.
 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ

 

ZİYARET (MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE YÖNETİMİ)

     Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı, Park Eymir Toplu Yapı Yönetimini ziyaret etmiştir. Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN göreve başladığında kedisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Park Eymir Toplu Yapı Yönetimine iadei ziyarette bulunmuştur. Ziyarette MHP İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN’e Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etmişler, MHP Gölbaşı Meclis Grup Başkanvekili Sn. Nevzat DULKADİR’de katılmıştır. Misafirleri Toplu Yapı Yönetim Ofisinde ağırlayan Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ramazan YALGIN’a Başkan Yrd. Sn. Arif GORİÇA, Yön. Kur. Üyeleri Sn. Şahin ATUĞ ve Sn. Okan ÖKTEN ile Den. Kur. Üyesi Sn. Fatih ÜNLÜ eşlik etmişlerdir. Ziyarette Toplu Konut alanının sorunları görüşülmüş, Mec. Grup Bşk. Vekili Sn. Nevzat DULKADİR, belediye çalışmaları hakkında bilgi vermiş; taraflar daha güzel bir Gölbaşı için görüşlerini ifade etmişlerdir. Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Bşk. Sn. Ramazan YALGIN misafirlerine teşekkür ederek ‘’biz Gölbaşı’nın en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Hizmet için bizler buradaki sorumluluklarımızı biliyoruz. Konut alanımızın sorunlarının tespiti ve çözümü noktasında Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’in çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Bundan sonra da ikili ilişkilerimizin artarak devam edeceğine inanıyorum. Bu güç birliği içerisinde çözemeyeceğimiz hiçbir sorun olmayacaktır. Bu güzel hizmetlerinden ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı MHP İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN’e ve yönetimine, Belediye Başkanımız Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullanmıştır. 

Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN ise ‘’Biz sizleri Gölbaşı’nın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Park Eymir Toplu Konut sakinlerinin dertleri bizim ortak dertlerimizdir. Tespiti ve çözümü noktasında İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Onun için Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte geldik. Gösterdiğiniz nezaketten dolayı başta Sn. Ramazan YALGIN başkana ve tüm yönetim kurulu üyelerine tekrar teşekkür ederim. Hep birlikte daha güzel bir Gölbaşı için el ele çalışacağız. Milliyetçi Hareket Partisinin kapısı her zaman sizlere açık olacaktır.’’ açıklamalarında bulunmuştur.

 

 

 

TEŞEKKÜR…

 

            Konut alanımızda ve yakınında Pazar bulunmaması nedeni ile Park Eymir Toplu Konut sakinlerini marketlere mahkûm eden çözümsüzlük; Gölbaşı Belediye Başkanlığı tarafından Köyceğiz Gölü Caddesi üzerine kurulan sokak pazarı ile çözüme kavuşturulmuştur.

            Yaptığımız kamuoyu yoklamasında esnaf kardeşlerimizin memnuniyetinin yanında site sakinlerinin de memnuniyeti müşahede edilmiştir. Esnaflarımıza bol kazançlar diler site sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ederim.

Gölbaşı’nın ve konut alanımızın sorunlarını bilen, yakından takip eden ve çözüm odaklı yaklaşımları nedeni ile Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e ve çalışma arkadaşlarına Park Eymir Toplu Konut sakinleri adına teşekkür ederim. 

 

          

 

 

         

 

 

 

Her hafta Pazar günleri konut alanımızda kurulan Pazar yerinden görüntüler.

 

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Ramazan YALGIN

 

 

DUYURU

PARK EYMİR TOPLU YAPI TEMSİLCİLER KURULU 2020 YILI BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ İÇİN 25 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 19.00 DA OLAĞAN TOPLANTISINI YAPACAKTIR. (TOPLANTI YERİ : PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİM OFİSİ)

DUYURU

   ‘’İnsanlık tarihinde ilk medeniyetlerinin kurulduğu bu topraklar her zaman şer güçlerin hedefi halindedir. Gelişen teknoloji ve tüketime yönelik yaşam insan hayatına egemen oldukça hâkim güçler daha fazla sömürgeler bulmak ve daha fazla silah satabilmek için toprağının üstünden, toprağının altı daha kıymetli olan Orta Doğu coğrafyası hep şer güçlerin hedefi olmuştur. Bu haçlı zihniyeti bu emellerine kavuşmak için kimi zaman dini kullanarak HAÇLI İTTİFAKINI oluşturmuş (Haçlı Seferleri), kimi zaman ekonomik çıkarlarını kullanarak birlikler kurmuş (AVRUPA BİRLİĞİ) ama tüm bu değişkenler arasında değişmeyen tek şey Orta Doğu’da yer alan ülkelerin doğal kaynaklarının sömürülmesi ve insanlarının ekonomik olarak köleleştirilmesidir.

  ‘Nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu' olan bu aziz millet BARIŞ PINARI HAREKÂTI ile yine mağdurların ve mazlumların yardımına koşmuş, kimileri tarafından insan hakları ve medeni dünyanın temsilcileri kabul edilen şer güçlere her türlü kara propagandasına rağmen tüm dünyaya ders vermiştir. Hiçbir zaman emperyalist bir düşünceyi taşımayan TÜRKİYE CUMHURİYETİ, sözde tüm dünyaya insanlık dersi veren şer güçler tarafından beslenip büyütülen terör örgütlerine bir kez daha TÜRK’ün olduğu Balkanlar'dan Kafkaslar'a, Afrika'dan Ortadoğu'ya kadar nerede bir mazlum veya mağdur varsa onların umudu olmaya devam etmektedir. Topraklarından koparılan ve denizlerde boğulan Aylan bebek ile havan mermisi ile beşiğinde öldürülen Muhammed OMAR bebeğin hesaplarını sorma zamanı şimdi gelmiştir. Kahraman Ordumuz tarafından gerçekleştirilen BARIŞ PINARI harekâtı bir işgali değil insanlık suçu işleyen bu çetelerden bu hesapları sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı karanlığa sığınıp aydınlığa çıkamayan korkaklardan hesap sormak içindir. BARIŞ PINARI harekâtı insan hakları adı altında tüm dünyayı kana bulamak isteyenlere ders vermek içindir. Bunu anlayamayan içerde ve dışarıdaki herkese diyoruz ki Park Eymir Toplu Konutlarında oturan otuzbin sakinimiz ile siyasi iktidarın kararının arkasında ve kahraman ordumuzun yanındayız. Onlara çıktıkları bu kutlu yolda zaferler niyaz ederiz. Allah yar ve yardımcıları olsun.’’
 
 
Ramazan YALGIN
Yön.Kur.Başkanı