parkeymir1.jpg
parkeymir2.jpg

29 EKİM 100. YIL CUMHURİYET BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN Yönetim Telefonları 

 


 

   Cep: 0530 114 24 73  

  

TOKİ DÖNEMİ BANKA  HESAP NUMARALARI

 KULLANILMAYACAKTIR

ÇANAKKALE GEÇİLMEZ

"Vatan sevgisi imandandır"
Dönmeyi hiç düşünmediler. Bu vatanı evlatlarına bırakabilmek için canlarını, gözlerini bile kırpmadan verdiler.
‘’…..Karşılıklı siperler arsındaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak. Birinci siperdekiler, hiçbiri kurtulmamacasına tamamiyle düşüyor, ikincidekiler onun yerine geçiyor. Fakat ne kadar imrenilecek bir soğukkanlılık ve inanış içinde biliyor musunuz? Öleni görüyor, üç dakika içinde öleceğini biliyor, küçücük bir korku belirtisi bile göstermiyor. Sarsılmak yok. Okuma bilenler ellerinde Kuran-ı Kerim, Cennete girmeye hazırlanıyorlar. Bilmeyenler Kelime-i Şehadet çekerek yürüyorlar. Bu, Türk Askerlerindeki ruh kuvvetini gösteren hayret olunacak ve kutlanacakbir örnektir. Emin olmalısınız ki Çanakkale Muharebelerini kazandıran işte bu yüksek ruhtur.’’ 
Mustafa Kemal ATATÜRK
 
Çanakkale Zaferi, vatanseverlik, fedakârlık, cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bir destandır.
‘’Süngüler şimşek hızındaydı, olmadığı zamanlar dipçikler balta yerine geçiyordu; olmadığı zamanlar yumruklar gülleleşiyordu…. olmadığı zaman da göğüs göğüse olmanın gücü vurup yıkıyordu, delip geçiyordu; alıyordu ayağının altına, çiğneyip yürüyordu….kaçırtıyordu. Böyle bir görünüşü değil, canlı bir Türkün kalmış olabileceğini dahi aklına getirmez iken ölümün kendi aralarında dirilip saldırdığını, gelip içlerine girdiğini, kol gezmeye başladığını gören İngiliz askeri çözüldü….dağılmaya başladı….’’
M.Necati SEPETÇİOĞLU
 
Bu destansı zaferin temelinde güçlü bir inanç, büyük bir vatan aşkı ve özgürlük tutkusu vardır.
Çanakkale'deki zafer tez duyulur İstanbul'a. Süleymaniye Camisi'nin yaşlı mahyacısı içindeki coşkuya dayanamayıp, yanına çıraklarını da alıp aklına ilk gelen iki kelimeyi minarelerin arasına, yani mahyaya yazıp yatsı namazına kadar kandilleri yetiştirir. İstanbul'un her yerinden görülen mahyadaki iki kelime aynen şudur; 
“ÇANAKKALE GEÇİLMEZ.”
 
DUR YOLCU
Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın
Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.
Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın
Bir vatan kalbinin attığı yerdir.
 
Bu ıssız, gölgesiz yolun sonunda
Gördüğün bu tümsek Anadolu'nda,
İstiklal uğrunda, namus yolunda
Can veren Mehmed’in yattığı yerdir.
 
Bu tümsek, koparken büyük zelzele,
Son vatan parçası geçerken ele,
Mehmed’in düşmanı boğdugu sele
Mübarek kanını kattığı yerdir.
 
Düşün ki, haşrolan kan, kemik, etin
Yaptığı bu tümsek, amansız, çetin
Bir harbin sonunda bütün milletin
Hürriyet zevkini tattığı yerdir.
 
Necmettin Halil Onan
Başta, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
 

ÜÇ AYLAR

 AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

 
Mübarek gecede aldığımız haber ile milletçe derin bir üzüntü içerisindeyiz. Suriye’den gelen şehit haberleri ile acı dolu bir gecenin sabahında azizi milletimize ve kahraman ordumuza baş sağlığı diliyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dileriz. 
 
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
…………………………………………………………………………………………………………..
ÜÇ AYLARIN BAŞLANGICI
 
Recep ayı ile mübarek üç aylara girmiş bulunmaktayız. Tüm günahların affedileceği ve tüm duaların kabul edileceği üç ayların, Park Eymir Toplu Konut sakinlerine, ailelerine, sevdiklerine ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını dileriz.
 "Allahım! Bize Receb ve Şaban'ı mübârek kıl ve bizi Ramazan'a ulaştır."
 
PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ
 
 

BAŞ SAĞLIĞI

"EY ŞEHİD OĞLU ŞEHİD, İSTEME BENDEN MAKBER,
SANA ÂGÛŞUNU AÇMIŞ DURUYOR PEYGAMBER."
Şanlı Türk Ordusu iki neferini daha şehitlik mertebesinde yaratana emanet etti. Allah rahmet eylesin. Milletimizin acısını paylaşıyor, yaralı kahramanlara acil şifalar diliyoruz. 
TOPLU YAPI YÖNETİMİ

KAMPANYA

 Saygıdeğer Park Eymirli Komşularımız,

Hedefimiz, toplu yapıda beraber olmamızdan doğan gücümüzü kullanarak, ihtiyaç duyulan pek çok alanda yelpazeyi olabildiğince genişleterek, sadece Park Eymir sakinlerine sağlanacak imkanlar oluşturmaktır. 
Toplu Yapı Yönetimi olarak sakinlerimizin faydasına olacağına inandığımız bu yaklaşım tarzının ilk adımını atmış bulunuyoruz. 
Gölbaşı çıkışı şehir merkezi istikametinde yer alan Petrol Ofisine ait Göl Petrol bayii ile Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi arasında site sakinlerine yönelik indirimli yakıt temini için protokol yapılmıştır. Uygulamadan yararlanacak sakinlerimiz motorinde %5, benzin ve lpg’de %2,5 oranında indirim alacaklardır. (Mevcut kampanyalardan doğan haklar saklı kalacaktır.)  
İŞLEYİŞ;
1-) Sakinlerimiz, ekte bulunan bilgi yazısını Ada yönetimlerinden onaylatarak Park Eymir Toplu Yapı sosyal tesisine getireceklerdir.
(İlgili bilgi yazısını web sayfasından indirebilir veya Ada yönetiminden temin edilebilir.)  
2-) Toplu Yapı Yönetimi gelen sakinimizin kaydını yaparak yakıt deposunun bulunduğu yerdeki kelebek cama yapıştırılmak üzere uygun çıkartmayı kendisine verecek ve işlemin gerçekleşmesi için Göl Petrolle paylaşacaktır. 
3-) Sisteme Kaydını yaptıran sakinlerimiz 01 Mart 2020 tarihi itibari ile hizmet almaya başlayacaktır. 
4-) Site Yönetimleri kesinlikle sakinlerinin dışında kimsenin bilgileri için referans olmayacaktır.
 
TOPLU YAPI YÖNETİMİ
Başvurular;
22 Şubat 2020 cumartesi günü itibari ile, 
Hafta sonları : 11.00 – 16.00
Hafta içi : 10.00 –13.00
 

BAŞSAĞLIĞI

 

  İDLİB’DE ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZ YÜREĞİMİZE ATEŞ DÜŞÜRMÜŞTÜR. MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN.ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET, YARALILARIMIZA ACİL ŞİFALAR DİLERİZ.

TOPLU YAPI YÖNETİMİ
 

PAZAR KAHVALTISI

 Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi tarafından site çalışanları için 05 Ocak 2010 Pazar günü sabah kahvaltısı vermiştir. Gölbaşının en nezih yerlerinden olan Öz Mevlana’da yapılan sabah kahvaltısına Gölbaşı Belediye Başkanı ve Gölbaşı Siyasi Parti İlçe Başkanları davet edilmiştir. Gölbaşı Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK kahvaltıya başka programı nedeni ile katılamamış belediyeyi temsilen Belediye Başlan Yardımcısı Sn. Oğuz Kağan TANRIVERDİ katılmıştır. Siyasi Partilerden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sn. Serdar TEKİN, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Sn. Engin EREN, MHP.Göl.Bel.Grup Başkanvekili Nevzat DULKADİR, MHP Bel.Mec.Üyesi Özer POLAT, MHP Bel.Mec.Üyesi Uğur MİRZA, CHP Bel.Mec.Üyesi Sinan ACAR katılmışlardır. Park Eymir Toplu Yapı Yön.Kur.Bşk.Sn.Ramazan YALGIN, Bşk.Yrd.Sn. Arih GORİÇA, Yön.Kur.Üyesi Sn.Şahin ATUĞ, Yön.Kur.Üyesi Sn.İzzet ÖZTÜRK, Yön.Kur.Üyesi Sn.Okan ÖKTEN, Den.Kur.Üyesi Sn. Fatih ÜNLÜ ve Den.Kur.Üyesi Sn.Taner TOPÇU da hazır bulunmuşlardır. 
  Kahvaltının açılış konuşmasını Yönn.Kur.başkanı Sn.Ramazan YALGIN yapmıştır. Konuşmasında ‘’Sayın Başkanlarım, değerli arkadaşlarım; davetimizi kırmayarak bizleri onurlandırdığınız için hepinize Toplu Yapı Yönetimi adına teşekkür ederim. Bildiğiniz üzere Gölbaşı’nın en büyük sivil toplum örgütüyüz. Yüzölçümü olarak küçük ancak hizmet verdiğimiz nüfusa bakıldığında yaklaşık 25.000 site sakinimiz ile birlikte Gölbaşı’nın altıda biriyiz. Konut sakinlerimiz ağırlıklı olarak kamu kurumlarında çalışmakta ve yine yüzde ellisi eşleri ile birlikte görev yapmaktadır. Buna paralel olarak Gölbaşı ekonomisine çok ciddi katkı sunduğumuz bir gerçektir. Konutlarımızı teslim aldığımız 2009 yılından beri artık biz Gölbaşı’lı olduk. Doğal olarak da Gölbaşı’nın geleceği çocuklarımızın yarınları olacaktır. İşte biz çocuklarımızın yarınlarını inşa ederken Gölbaşı’nda siyaset yapanlara diyoruz ki bizim görüşlerimizi de dikkate alın. Gölbaşı’nın Başkentte Başka Kent olması için hep beraber çalışalım. Biz buna hazırız.’’ Başkan YALGIN konuşmasının devamında da site çalışanlarına yönelik olarak ‘’Çok kıymetli arkadaşlarım, bizler sizlerle 24 saat beraber yaşıyoruz. Çoğu zaman çocuklarımızı, evlerimizi sizlere emanet ederek huzur içerisinde görevlerimize gidiyoruz. Aramızda patron çalışan ilişkisi yok, kardeşlik hukuku vardır. Görevlerimizi layığı ile yaptığımız sürece bu böyle devam edecektir. Ben bu güne kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ederim.  Belediye hizmetleri hakkında bilgi almak üzere şimdi sözü aramızda bulunan Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Oğuz Kağan TANRIVERDİ’ye bırakıyorum.’’ Diyerek konuşmasını tamamlamıştır.
 
 Belediye Başkan yardımcısı Oğuz Kaan TANRIVERDİ konuşmasına ‘’Belediye Başkanımız Sn. Ramazan ŞİMŞEK’in hepinize selamları var. Başka bir yerde önceden planlanan bir program dolayısı ile aramızda bulunamamıştır. Bunun için Sn. Yönetim Kurulundan ve siz değerli arkadaşlarımdan özür dilemiştir. Görevi devraldığımız günden bu güne kadar tek amacımız olan siz değerli Gölbaşı’lılara layık oldukları hizmetleri sunabilmek için çalışmaktayız. Temel hedefimiz bizden önceki dönemlerde başlamış ve halen devam eden hizmetleri bir an önce bitirmektir. Tarafımızdan planlanan ve 2020 yılında etap etap hayata geçirilecek olan projelerimizi de çok yakında sizlerle paylaşacağız. Ancak şu bilinmeli ki sayın başkanında dediği gibi Gölbaşı Başkentte başka kent adayıdır ve olacaktır. Bizlerin azmi ve sizlerin desteği ile çocuklarımız ve gelecek nesiller için örnek bir yaşam alanı oluşturulacaktır.’’ Diyerek belediye hizmetleri hakkında bilgiler vermiştir.
 Kahvaltıyı müteakip Gölbaşı Belediye Başkanlığı tarafından tahsis edilen ve Bellas Müdürü Sn. A.İhsan TUNÇ’un mihmandarlığında katılımcılara Mogan Gölünde tekne turu yaptırılmıştır. Program sonunda Yön.Kur.Bşk.Sn. Ramazan YALGIN, yönetim kurulu ve site çalışanları adına Belediye Başkanı Sn. Ramazan ŞİMŞEK’e, Bellas Müdürü Sn. A.İhsan TUNÇ’a ve katılımcılara teşekkür etmiştir.
 

PARK EYMİR TOPLU YAPI YÖNETİMİ